Çekince

Web sitemiz bilgi sağlamak amacıyla hazırlanmakta ve güncellenmekte olup, Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş. veya Loras Holding A.Ş. ve Grup Şirketlerinin hisselerine yatırım tavsiyesi sağlamak amacı taşımamaktadır. Web sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Adese bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir.

Bazı dokümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket Yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmakta ve belli varsayımları içermektedir. İleriye dönük görüşler ve tahmini rakamlar birçok değişkene ve varsayıma bağlı olup, bu değişkenlerde ve varsayımlarda oluşabilecek değişiklikler nedeniyle gerçekleşmelere bağlı olarak farklılık gösterebilirler.

Bu internet sitesi bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Web sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş. ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir. Bu sebeple, okuyucuların, bu siteden elde edilen bilgilere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit ettirmeleri önerilir ve bu bilgilere dayanarak aldıkları kararlarda sorumluluk kendilerine aittir. Web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum, logo, istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Adese’nin hiç bir hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş. yönetiminden izin alınmadıkça hak sahibi bulunduğumuz hiçbir değerlendirme, yorum, logo, istatistiki şekil ve değerler veya bilgiler, üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.