• KURUMSAL Adese'nin dünü ve bugünü...
 
Kurumsal

Adese’ye Genel Bakış

İttifak Holding’in grup şirketlerinden biri olarak 1991 yılında faaliyetine başlayan Adese, 2011 yılında Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlamıştır. 14 Aralık 2020 tarihli yönetim kurulu kararı ile perakende sektöründeki faaliyetlerini sonlandıran Adese, Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş. unvanıyla portföyündeki mevcut gayrimenkullerinden kira geliri elde etmeye, dahil olduğu gayrimenkul projelerini sürdürmeye ve duran varlıklarıyla ilgili gayrimenkul faaliyetlerine devam etmektedir.

Tayfun Bora KUMRU Yönetim Kurulu Başkanı tayfun.kumru@adese.com.tr
Mustafa HELVACIOĞLU Genel Müdür mustafa.helvacioglu@adese.com.tr
Nurettin ÖRÜCÜ Genel Müdür Yardımcısı nurettin.orucu@adese.com.tr
Etem UYANDIRAN Mali İşler Müdürü etem.uyandiran@adese.com.tr
Devrim KESER Proje ve Kalite Yönetim Müdürü devrim.keser@adese.com.tr
AVM
KULESİTE

Bir İttifak Holding kuruluşu olan ve sadece Konya’nın değil tüm bölgenin çehresini değiştiren, Türkiye’nin en modern alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olan Kulesite, yine İttifak Holding iştiraklerinden Seha Yapı tarafından yürütülen 11 aylık bir inşa sürecinin ardından, 2004 yılının Haziran ayında hizmet vermeye başlamıştır.

Kulesite, toplam 9 salonlu ve 1500 koltuk kapasiteli Avşar Sinemaları, 1,421 m² -42 Buz Park Eğlence Merkezi, marka mağazaları, 8,754 m² 5M Migros hipermarketi, 1700 araçlık otoparkı, Türk ve dünya lezzetlerinin bir arada sunulduğu restoranları ve eğlence alanları ile Konya`da sosyal ve kültürel yaşamın merkezi konumundadır.

İttifak Holding’in iş ve alışveriş merkezi yönetimi alanında faaliyet gösteren şirketi Kule Yönetim Organizasyon ve Danışmanlık A.Ş. tarafından yönetilen Kulesite Alışveriş ve Eğlence Merkezi'ni hafta içi 35 bin, hafta sonu 45 bin, özel günlerde de günde ortalama 80 bin kişi ziyaret etmektedir. Yılda 12 milyona yakın ziyaretçi ağırlayan Kulesite, 44,570 m² kiralanabilir alanda 130 markası ve %100 doluluk oranı ile Konya`nın modern yüzünün en görkemli yapısı olarak dikkat çekmektedir.

Adres Musalla Bağları Mah. Kule Cad. No: 8 Selçuklu/KONYA
Telefon +90 332 234 32 72
Faks +90 332 234 32 78
E-posta info@kulesite.com
Web www.kulesite.com
EREĞLİ PARKSİTE

Parksite Alışveriş ve Eğlence Merkezi, nüfusu, eğitim düzeyi ve Türkiye’nin pek çok kentinin üzerindeki üretim potansiyeli ile dikkat çeken Konya Ereğli’de, 2009 yılında faaliyete girmiştir.

Ereğli’nin buluşma noktası konumuna gelen Parksite, 30.000 metrekare kapalı alanda, 47 markanın yanı sıra 5 salonlu Avşar Sinemaları, 1,846 m² Migros MM market ve bin kişilik fastfood alanıyla hizmet vermektedir.

Ereğli’nin bir cazibe merkezi haline gelmesine önemli bir katkıda bulunan Ereğli Parksite, bölgenin sosyal yaşantısı ve ekonomisinin yanı sıra istihdamına da büyük katkı sağlamaktadır.

Adres Sümer Mah. Eczacı Sami Cad. No: 5 Ereğli/KONYA
Telefon +90 332 712 65 00
E-posta info@eregliparksiteavm.com
Web www.eregliparksiteavm.com
YUKARI