BASIN

Adese Açılışlarına Devam Ediyor

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, yeni mağaza açılışlarına hız kesmeden devam ediyor. Konya Karatay’da Adalet Sarayı ve Karatay Üniversitesi’nin yanında yer alan Akabe Adese, 6 Haziran 2014 Cuma günü düzenlenen törenle açıldı. Açılış töreni Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Adese Yönetim Kurulu Üyesi Fahri Akay, Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben, Selet Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Körpe, Kontv Genel Yayın Yönetmeni Nurettin Bay ve Akabe Mahallesi sakinlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği açılışta konuşan Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben; “Adese olarak yeni mağaza açılışları ile güçlü büyümemizi her geçen gün sürdürüyoruz. Bugün de Konya’nın Karatay ilçesinde yer alan Akabe şubemizi müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Konya’dan doğan ulusal perakende markası olarak, Konya’nın bizler için ayrı bir önemi var. Konya’ya olan yatırımlarımız bundan sonra da devam edecek. Akabe Adese mağazamız tüm Akabe Mahallesi sakinlerine, Konya’ya ve Adese’ye hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Akabe mağazasında Adese’nin unlu mamuller üretimi yapan tescilli markası Restore’nin bir şubesi de hizmete girdi. Ürünleriyle Adese müşterilerinin güveni ve beğenisini kazanan Restore, Akabe Adese içerisinde yer alan üretim tesislerinde, ekmek ve mayalı grup çeşitlerinin üretimini gerçekleştirip, müşterilerine günlük ve taze ürünler sunuyor. Tüm Adese’lerde geçerli olan kampanyalara ek olarak açılışa özel indirimlerle açılan Akabe Adese, 1100 m2’lik alanda 5 kasa ve 25 personel ile gıdadan temizliğe, manavdan unlu mamullere, konfeksiyondan ayakkabıya kadar 10 bin farklı ürün çeşidi 365 gün kaliteli ve hesaplı alışverişin keyfini yaşatacak.

Geri Dön
YUKARI