BASIN

40 Ney Konseri, Adese’nin Sponsorluğunda Gerçekleşti

Sosyal sorumluluk projeleri ve sponsorluk faaliyetleriyle son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Adese, son olarak 40 Ney Topluluğu tarafından düzenlenen konserin ana sponsorluğunu üstlendi. Konya Karatay Halk Eğitim Merkezi’nin dört yıl boyunca ney kursuna katılan kursiyerlerinden ve ney hocalarından oluşan topluluk, 40 Ney Konseri’ni Adese’nin ana sponsorluğunda muhteşem bir atmosfer altında gerçekleştirdi.

Karatay Halk Eğitim Merkezi tarafından Mevlana Kültür Merkezi’nde, 8 Mayıs tarihinde düzenlenen konser yoğun ilgi gördü. Konsere çeşitli yaş gruplarından insanlar katılırken, bu sene üçüncü kez düzenlenen 40 Ney Konseri’ne ünlü neyzenler Sadrettin Özçimi, Ahmed Şahin, Adrien Espinouze ve Salih Bilgin de katıldı.

Konyalılara unutulmaz bir akşam yaşatan 40 Ney Topluluğu, bir kez daha dinleyicilerin takdirini kazanırken, gecenin sonunda Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Ergun, Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben’e verdikleri destekten dolayı bir teşekkür plaketi sundu. Değerlerine sahip çıkan markaların, müşterileriyle daha samimi bir iletişim kurduğunu belirten Sıtkı Erben: “Öncelikle bugün tek bir nefes olup bizlere muhteşem duygular yaşatan 40 Neyzen’e, daha önce birçok başarılı proje gerçekleştiren Konya Karatay Halk Eğitim Merkezi Müdürü’ne ve hocalarına bu güzel program için teşekkür ederim. Biz, hem Türk musikisine olan bu ilgiden hem de böyle bir konsere destek vermekten dolayı çok mutluyuz.” dedi.

Geri Dön
YUKARI