BASIN

Adese’de “Hızlı Kasa” Dönemi Başladı

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, Doğa Dostu Verimli Market Projesi kapsamında gerçekleştirdiği mağaza modernizasyonlarının ardından bu kez de ödeme sistemlerinde bir yenilik yaparak müşterilerinin alışverişlerini kolaylaştırıyor.Dünya standartlarında hizmet vermek için teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip eden Adese, hızlı kasa uygulamasıyla müşterilerinin alışverişlerini daha hızlı bir şekilde tamamlamalarına olanak sağlıyor.

Adese müşterileri, satın almayı düşündükleri ürünlerin barkotlarını kasiyersiz kasalarda okutarak, ödemelerini nakit veya kredi kartıyla yapabiliyorlar. Alışverişini tamamlayan ve ödemeyi hızlı kasalardan yapmak isteyen Adese müşterileri, ihtiyaç duyduğu takdirde Hızlı Kasa Asistanları’ndan yardım alabiliyor.

Kulesite Adese mağazasında uygulamaya geçirilen kasiyersiz hızlı kasa teknolojisi sayesinde ödeme işlemini bir an önce tamamlamak isteyen müşterilerine çok önemli bir kolaylık sağladıklarını belirten Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben: “Biz, her zaman yenilikçi hizmet anlayışıyla müşterilerimize daha iyi bir alışveriş deneyimi yaşatmak için çalışıyoruz. Yeni uygulamaya koyduğumuz “hızlı kasa” teknolojisi de bu deneyimin önemli bir parçası. Zamanın çok değerli olduğu günümüzde, hızlı kasa uygulaması müşterilerimizin ödeme işlemlerini daha da kolaylaştıran dünya standartlarında bir uygulama. Biz, hizmet kalitemizi daha da yukarılara taşımak için bu tür yenilikleri yakından takip eden ve hızla müşterilerine sunan öncü bir perakende markasıyız. Bu amaçla ilk olarak Kulesite Adese mağazamızda 4 kasayla başlattığımız uygulamamızı zamanla diğer mağazalarda da müşterilerimizin hizmetine sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizi önümüzdeki günlerde de yeni teknolojilerle buluşturarak alışverişlerine değer katmaya devam edeceğiz.” dedi.

Geri Dön
YUKARI