BASIN

Adese, Mağaza Açılışlarında Hız Kesmiyor

Adese, Mağaza Açılışlarında Hız Kesmiyor

Adese, geçtiğimiz günlerde Konya Kadınhanı’nda açtığı yeni mağazasının ardından bir mağaza da Afyonkarahisar’ın Çay ilçesinde açtı. Adese, Çay mağazasıyla birlikte toplam mağaza sayısını 140’a yükseltti.

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, yeni mağaza açılışlarına tüm hızıyla devam ediyor. Adese, Konya Kadınhanı’ndan sonra yeni mağazasını, Afyonkarahisar’ın M.Ö. dayanan geçmişiyle tarihte önemli bir yere sahip Çay ilçesinde müşterilerinin hizmetine sundu. Adese, 140. mağazasının açılışını 24 Aralık 2014 Çarşamba günü Çay Kaymakamı Selim Palamut, Garnizon Komutanı Ferit Kahriman, Emniyet Müdürü Yunus Dinç ve diğer protokol üyeleri ile birlikte Adese Yöneticileri ve Çay halkının yoğun katılımıyla gerçekleştirdi.

Çay Adese mağazasının açılışında konuşan Adese Genel Müdürü SıtkıErben; “Afyonkarahisar’ın güzide ilçesi Çay’da 140. mağazamızı açmanın ve bu mağazamızda 20 arkadaşımızı istihdam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sultandağı mağazamızın ardından Çay Adese’yi de hizmete açarak Afyonkarahisar’daki şube sayımızı ikiye çıkardık. Yeni mağazalar açmayı sürdürerek Aralık ayı sonuna kadar Konya’nın Karatay ilçesinde ve Ankara Elvankent’te açacağımız mağazalarımız ile birlikte toplam 142 mağazaya ulaşmış olacağız.” dedi.

Çay mağazasında 700 m² ticari alanda 3 kasa ve 20 personeliyle müşterilerine hizmet verecek olan Adese; müşterilerine gıdadan şarküteriye, temizlikten kozmetiğe, oyuncaktan züccaciyeye ve konfeksiyondan ayakkabıya kadar 10 bin farklı ürünü bir arada sunuyor.

Geri Dön
YUKARI