BASIN

Adese, Yeni Mağazalarıyla Büyümeye Devam Ediyor

Mağaza açılışlarına tüm hızıyla devam eden Adese, Isparta Şarkikaraağaç mağazasının ardından Konya’nın Kadınhanı ilçesinde 139’uncu mağazasını açtı.

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, yeni açtığı şubelerle mağaza ağını genişletmeye devam ediyor.  Adese, geçtiğimiz günlerde açtığı Isparta Şarkikaraağaç mağazasının ardından Konya’nın Kadınhanı ilçesindeki mağazasını da müşterilerinin hizmetine sundu. Adese,  Kadınhanı mağazasının açılışını 12 Aralık 2014 Cuma günü Kadınhanı Protokolü, İttifak Holding ve Adese Yöneticileri ile Kadınhanı halkının yoğun katılımıyla gerçekleştirdi.

Kadınhanı mağazasının açılışıyla ilgili bilgi veren Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben, Adese’nin yeni mağazalar açarak büyümeye devam edeceğini belirterek; “Konya’dan doğan ulusal bir marka olarak Kadınhanı’nda da mağaza açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mağazamızla birlikte toplam şube sayımızı 139’a yükselttik. Biz, bundan sonraki süreçlerde de en doğru yerlerde bulunarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.  Bu ayın sonuna kadar Afyon, Ankara ve Konya merkezde olmak üzere üç mağaza daha açarak 2014 yılında mağaza sayımızı 142’ye çıkaracağız” dedi.

Kadınhanı mağazasında iki kasa ve 14 personeliyle müşterilerine hizmet verecek olan Adese; müşterilerine gıdadan şarküteriye, temizlikten kozmetiğe ve oyuncaktan zücaciyeye kadar 5 bin farklı ürünü bir arada sunuyor.

Geri Dön
YUKARI