BASIN

Adese, Suriye Ekmeğinin Satışına Başladı

Adese, Suriye Ekmeğinin Satışına Başladı

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, yenilikçi hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Adese; tuz oranı düşük, sindirimi kolay, yumuşak ve az kalorili Suriye ekmeğini Konya’daki mağazalarında müşterilerinin beğenisine sundu.

Unlu mamullerdeki ihtiyacını kendi markası Restore aracılığıyla karşılayan Adese, ürün çeşitliliğini artırarak müşterilerinin istek ve beklentilerini karşılamaya devam ediyor. Adese, farklı ve yeni tatlar denemek isteyen müşterileri için Suriye mutfak kültürüne uygun olarak üretilen Suriye ekmeğini, Konya merkezde bulunan mağazalarda satışa sunuyor.

Adese tarafından satışa sunulan Suriye ekmeğinin yumuşak olmasından dolayı Türk damak tadına çok yakın olduğu, bu yüzden Türk mutfağına özgü yemeklerle birlikte tüketilebileceği belirtiliyor. Buzdolabında uzun süre tazeliğini koruyan Suriye ekmeğine; tuz oranının düşük olması, sindiriminin kolay olması, çiğnerken çene kemiğini yormaması, yumuşak ve az kalorili olması ile zengin lif kaynağına sahip olması gibi özellikleriyle tüm Adese müşterileri yoğun ilgi gösteriyor.

Suriye ekmeği, otomatik makinelerde el değmeden hijyenik bir ortamda; içerisine buğday kepeği, un, maya, tuz, şeker ve su karıştırılarak elde ediliyor. Suriye ekmeğinin daha sonraki süreçlerde ise Konya’nın ilçelerinde ve Adese mağazalarının bulunduğu diğer illerde satışına başlanacağı ifade edildi.

Geri Dön
YUKARI