BASIN

Kulesite Adese’de Balık Mevsimi Başladı

Kulesite Adese’de

Balık Mevsimi Başladı

Balık sezonunun açılmasıyla birlikte, Kulesite Adese balık pişirme reyonunda hareketli günler başladı. Adese, Kulesite mağazasında yer alan balık pişirme reyonuyla müşterilerini balık temizleme ve pişirme zahmetinden kurtarıyor.

Yenilikçi hizmet anlayışına bu yılın başında bir yenisini daha ekleyen Adese, Kulesite mağazasında hizmet veren balık pişirme reyonu ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Balık pişirme reyonunda, müşterilerin seçtikleri balıklar hijyenik bir şekilde temizlenerek pişiriliyor ve paketlenerek teslim ediliyor.

Adese müşterilerinin alışverişlerine devam ederken, zengin çeşitliliğe sahip balık reyonundan seçtikleri balıklar, balık pişirme reyonunda hijyenik bir ortamda temizlenerek pişiriliyor. Tava, ızgara, kiremit ve fırın seçeneği bulunan reyonda, seçilen balığa uygun pişirme şekli de işin uzmanı profesyonel ustalar tarafından müşterilere tavsiye ediliyor.

Öğle arasında hızlı ve sağlıklı beslenmek artık mümkün

Balığı sevmesine rağmen temizleme zahmetinden ve kokusundan dolayı evde pişirmeyi tercih etmeyenlerin hayatını kolaylaştıracak uygulama ofis çalışanlarına da sağlıklı, lezzetli ve pratik bir seçenek sunuyor. Kulesite Adese reyonunda hazırlanan ekmek arası balık menüsü, öğle aralarında çalışanlar tarafından yoğunlukla tercih ediliyor.

Geri Dön
YUKARI