BASIN

Adese’den Kurban Bayramı’na Özel İndirimler

Adese’den Kurban Bayramı’na Özel İndirimler

Özel günlerde yaptığı kampanyalar büyük ilgi gören Adese, Kurban Bayramı’nı da müşterilerinin yüzünü güldürecek fırsatlarla kutluyor. Adese, bayrama özel avantajlı fiyatlarıyla müşterilerine hesaplı alışveriş imkânı sunuyor.

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, her bayram döneminde olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da müşterilerinin alışveriş ihtiyaçlarını karşılayacak kampanyalar düzenliyor. Adese; bayram şekerleri, kişisel bakım, ayakkabı ve temizlik ürünlerinde hazırladığı indirimler ve kampanyalarla müşterilerinin bayram sevincine ortak oluyor.

Bayram şekerlerine özel hediyeler

Bayram alışverişlerinde en çok rağbet gören ürünlerin başında gelen şekerlere özel hediyeler veren Adese, müşterilerine alışveriş kolaylığı sağlıyor. Adese, 9 Ekim 2014’e kadar devam edecek kampanyalarda; Şölen ürünlerinden yapılan her 25 TL ve katlarındaki şeker alışverişine 8’li Şölen Luppo hediye ediyor.  Kent ürünlerinden yapılan her 20 TL ve katlarındaki şeker alışverişine 1 litrelik Adese Limonata, Elit ürünlerinden 30 TL ve katlarında şeker alışverişi yapanlara ise Adese 72’li ıslak havlu hediye ediyor.

Kişisel bakım ürünlerinde Adese farkı

Kurban Bayramı’na özel indirimleriyle müşterilerine daha uygun fiyatlarla alışveriş yapma imkânı sağlayan Adese, Cook markalı ürünlerde yüzde 30 kasa indirim fırsatı sunuyor. Kişisel bakım ürünleri reyonlarında da müşterilerine avantajlı fiyatlar sunan Adese; Gillette, Signal ve Diadermine ürünlerinde %40 kasa indirimi yaparken, Dove Body ve Vaseline’de %30, Nivea Visage ürünlerinde ise %50 kasa indirimi yapıyor.

Ayakkabıda Kaliteye Uygun Fiyatlarla Ulaşın

Bayram alışverişlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan ayakkabıda da çok uygun fiyatlar sunan Adese, Libero ve Dr. Flexer marka ayakkabılarda %30 kasa indirimi yaparak müşterilerine önemli bir fiyat avantajı sağlıyor.

Geri Dön
YUKARI