BASIN

Sancak Adese, Yenilenen Yüzüyle Hizmete Açıldı

Sancak Adese, Yenilenen Yüzüyle Hizmete Açıldı

Adese, market açılışlarının yanı sıra yenileme çalışmalarına da devam ediyor. Yaz döneminde iki market açılışı yapan Adese, yenileme çalışmalarının tamamlanmasıyla Sancak Adese’yi de müşterilerinin hizmetine sundu.

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, bir taraftan yeni market açılışlarını sürdürürken diğer taraftan mevcut mağazalarını yenilemeye devam ediyor. Konya Sancak’ta yer alan mağazasını baştan aşağıya yenileyen Adese, 22 Eylül 2014, Pazartesi günü gerçekleştirilen açılış töreniyle yeniden müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Adese, modernizasyon çalışmaları yapılan diğer mağazalarda olduğu gibi Sancak Adese’yi de baştan aşağıya yeniledi. Doğa Dostu Verimli Market projesi kapsamında iklimlendirme sistemleri, soğutucu gruplar ve aydınlatma sistemleri son model teknolojilerle değiştirildi. Manav reyonu başta olmak üzere tüm reyonlarında yeniliğe giden Adese, mağazanın net satış alanını 440 m²’ye, ürün çeşitliliğini de 8 bine yükseltti.

Bugüne kadar birçok mağazanın modernizasyonunu tamamladıklarını ifade eden Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben; “Bölgenin değişen demografik yapısını ve müşterilerimizin taleplerini göz önüne alarak Sancak Adese’yi de hızlıca yeniledik. Bir taraftan Doğa Dostu Verimli Market projemiz kapsamında mağazamızdaki tüm iklimlendirme sistemlerini ve soğutucu grupları modernize ederken diğer taraftan da mevcut reyonlarımızı yenileyerek ürün çeşitliliğimizi artırdık. Gerçekleştirdiğimiz tüm bu çalışmalarla Sancak Adese’nin müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir yapıya bürünmesini sağladık. Mağazamızın yenilenen yüzüyle tüm müşterilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sancak Adese, modernizasyon çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte hem mevcut reyonların genişletilmesi hem de yeni reyonların eklenmesiyle ürün çeşitliliğini 8 bine çıkardı. 3 kasanın bulunduğu Sancak Adese, müşterilerine 14 personelle hizmet verecek.

Geri Dön
YUKARI