BASIN

İttifak Holding Üst Üste Beşinci Kez Atiker Konyaspor’a Sponsor Oldu

İttifak Holding, Konyaspor’a verdiği desteği sürdürerek 2018-2019 sezonu için Atiker Konyaspor ile beşinci kez sponsorluk anlaşmasını yeniledi. Anlaşmaya göre geçtiğimiz yıl olduğu gibi İttifak Holding markalarından Selva formanın sırt, Adese ise şort kısmında yer almayı sürdürürken stadın kuzey tribününün ismi de Kulesite olarak aynen devam edecek.

Son dört sezondur Atiker Konyaspor’un değişmez sponsorlarından olan İttifak Holding bu yıl üst üste beşinci kez kulübe desteğini sürdürüyor. 10 Ağustos 2018 tarihinde Konya Büyükşehir Stadyumu’nda gerçekleştirilen imza törenine Atiker Konyaspor Başkanı Hilmi Kulluk ve İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Tahir Atila katıldı.

İmza töreninde Konyaspor Kulübü Başkanı Hilmi Kulluk, İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Tahir Atila’ya Yeşil-Beyazlı takımın formasını hediye etti.

Anlaşma kapsamında İttifak Holding markaları Atiker Konyaspor’un Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası maçlarında giyeceği formalar ile tribün sponsoru oldular. Bu çerçevede Selva formanın sırt, Adese ise şort kısmında yeniden yer alırken Kulesite de Konya Büyükşehir Stadyumu’nun kuzey tribününe adını vermeyi sürdürecek.

“İttifak Holding’e desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum”

Törende konuşan Konyaspor Kulüp Başkanı Hilmi Kulluk, “Bildiğiniz gibi özellikle Anadolu takımları için sponsorluklar önemli girdi kalemleri. İttifak Holding’in Sayın Yönetim Kurulu Başkanı’na, Sayın Yönetim Kurulu Üyelerine, Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’suna desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Eksik olmasınlar bizi kırmadılar, yeni şartlarda, yeni formalarımızda da olacaklar, sponsorluk anlaşmamızın devamına karar verdiler. Kendilerine huzurlarınızda tekrar teşekkür ediyorum. Sağ olsun var olsunlar. İki taraf için de hayırlı olsun” dedi. 

“Konyaspor bizim sevdamız, aşkımız”

İmza törenindeki sözlerine Atiker Konyaspor’un yeni yönetimine hayırlı olsun dileklerini sunarak başlayan İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Tahir Atila, Atiker Konyaspor’a beşinci kez üst üste destek olmaktan onur duyduklarını belirtti.

Atila: “Biz bir şehrin hem spor hem iktisadi hem de sosyal tarafıyla bir bütün olduğuna inanıyoruz. Ve bu ilgili tarafların bir bütünlük içerisinde birbirini destekleyerek hareket etmesi gerektiğini, bu dayanışmanın bir şehrin marka değerinin yükseltmek için olmazsa olmazı olduğuna inanıyoruz. Bu bilinçle beş yıldır Konyaspor’un arkasındayız. Çünkü Konyaspor yükseldikçe iktisadi tarafta yükseleceğimizi, sosyal tarafta 

Geri Dön
YUKARI