BASIN

Adese’de Hediye Şöleni

Adese’nin, Şölen’le birlikte düzenlediği kampanyanın hediyeleri Kulesite Adese’de yapılan çekilişle sahiplerini buldu.

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, Şölen’le birlikte düzenlediği kampanyanın çekilişini gerçekleştirdi. Adese ve Adesem’lerden 12 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında Adese Kart ile Biscolata ve Luppo Sandviçlerden 3 TL ve katlarında alışveriş yapan herkes hediye çekilişine katılmaya hak kazanırken Konya 5. Noter gözetiminde gerçekleştirilen çekilişle hediye kazanan 579 kişi belli oldu. Kulesite Adese’de gerçekleştirilen çekilişte iPhone 5 C cep telefonunu Konya’dan Ali Bakırtaş kazanırken 3 iPad Mini’yi ise Konya’dan Alpaslan Peker, Fatma Akay ve Bolu’dan Hediye Kılınç kazandı.

11 Temmuz’da yapılan çekilişte konuşan Adese yöneticileri Şölen’le birlikte gerçekleştirdikleri hediye kampanyasının büyük ilgi gördüğünü belirttiler. Adese olarak alışveriş yapmaya gelen müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak ürün çeşitliliğinin yanı sıra alışverişi kazanca dönüştüren fırsatlar sunduklarını da dile getiren Adese yöneticileri hediye kazanan müşterilerini de tebrik ettiler.

Çekiliş sonunda 1 kişiye iPhone 5C, 3 kişiye Apple iPad Mini, 500 kişiye Biscolata hediye paketi ve 75 kişiye de kişisel bakım ürünlerinden oluşan hediye paketi verildi. Kampanyaya katılan Adese müşterileri çekilişle ilgili kesin sonuçlara ve hediye teslim detaylarına 16 Temmuz’dan itibaren www.adese.com.tr adresinden ulaşabilecekler.

Geri Dön
YUKARI