BASIN

Adese, Isparta’da İlk Mağazasını Açtı

Yeni mağaza açılışlarına tüm hızıyla devam eden ulusal perakende zinciri Adese’nin, Isparta’daki ilk mağazası Yalvaç Adese 11 Nisan 2014 Cuma günü düzenlenen törenle açıldı. Açılış töreni Yalvaç Kaymakamı Ahmet ALTINTAŞ, Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi TÜTÜNCÜ, İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fahri AKAY, İttifak Holding İcra Kurulu Başkanı Tahir ATİLA, Adese Genel Müdürü Sıtkı ERBEN ve Yalvaçlıların katılımı ilegerçekleştirildi.

Yalvaç halkının yoğun ilgi gösterdiği açılışta konuşan Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben; “Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da açılışlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Adese olarak 8 şehirde, 136 mağazamızla, yılda 35 milyonun üzerinde müşteriye hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün burada Isparta’daki ilk, Türkiye’deki 136. Mağazamızın açılışını gerçekleştiriyoruz. 22 Yalvaçlı arkadaşımız toplam 1100 metrekarelik mağazamızda 5000’i aşkın ürün çeşidi ile sizlere hizmet verecek. Hepinize açılışımıza katıldığınız için teşekkürlerimi sunuyorum.”dedi.

Yalvaç Adese, 3 kasa ve 22 personel ile gıdadan temizliğe, manavdan unlu mamullere, konfeksiyondan ayakkabıya kadar 5.000’in üzerine farklı ürün çeşidiyle Yalvaç halkına 365 gün kaliteli ve hesaplı alışverişin keyfini yaşatacak.

Geri Dön
YUKARI