BASIN

Yenilenen Seydişehir Adese hizmete açıldı

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, yeni mağaza açılışları ve yenileme projelerine 2014’te de devam ediyor. Adese’nin Konya Seydişehir’de hizmet veren Seydişehir Adese mağazası, baştan aşağı yenilenerek 27 Mart 2014, Perşembe günü düzenlenen törenle yeniden hizmet vermeye başladı.

Seydişehir halkının yoğun ilgi gösterdiği açılış töreni, Seydişehir esnafını ziyaret eden Ak Parti Konya Milletvekili Harun Tüfekci’nin yanı sıra İttifak Holding Başkan Vekili Fahri Akay, İttifak Holding ve Adese yöneticilerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Seydişehir mağazasının Adese’nin hizmete sunduğu ilk mağazalarından biri olduğunu belirten Adese Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Özkürkçüler ise, Seydişehir halkının gösterdiği ilgiye teşekkür ederek “Her geçen gün yeni mağazalarla büyüyen Adese Ailesi olarak, siz değerli halkımıza daha kaliteli hizmet verebilmek için mevcut marketlerimizi de hızla yenilemeye devam ediyoruz. 2014 yılı itibari ile baştan aşağı yenileyerek halkımızın hizmetine sunduğumuz Karşehir ve Mengene şubelerimizin ardından Seydişehir şubemizin yeniden açılışını birlikte gerçekleştiriyoruz. Doğa dostu ürünlerle yenilediğimiz Seydişehir marketimiz hepimiz için hayırlı olsun” dedi.

Seydişehir mağazası yeni soğutucu dolaplarıyla müşterilerine Adese konforunu yaşatıyor

Dış görünümünün yanı sıra iç dekorasyonu da yenilenen Seydişehir Adese, enerji tasarruflu aydınlatması ve özel soğutucularıyla hem doğaya hem müşterilerine büyük fayda sağlıyor. Seydişehir Adese’nin yenilenen reyonlarında; gıdadan temizliğe, kozmetikten oyuncağa, manavdan unlu mamullere, konfeksiyondan ayakkabıya kadar yaklaşık 10 bin çeşit ürünü müşterilerinin beğenisine sunuluyor. Seydişehir Adese, 1100 metrekarelik alanda 4 kasa ve 35 personelle 08:30 - 22:30 saatleri arasında hizmet veriyor.

Geri Dön
YUKARI