BASIN

Ramazan’ın Coşkusu Adese’lerde Yaşanıyor

Müşterilerine Ramazan ayında da en ekonomik alışveriş fırsatı sunan Adese, Ramazan’ın yıldızları, kârtopu fırsatları kampanyaları ve birçok üründe yaptığı indirimle en uygun fiyatları müşterileriyle buluşturuyor.

Adese’lerde Ramazan Sokağı Nostaljisi

Geleneksel Ramazan Sokağı’nı Kulesite Adese’de kuran Adese; Zafer, Süleymaniye, Otogar ve Keçiören Adese’de mağazalarında da özel düzenlemeler yaparak müşterilerine nostaljik bir alışverişi deneyimleme fırsatı sunuyor. Kulesite Adese müşterileri, Ramazan Sokağı’nda gıdadan içeceğe, iftariyelik ürünlerden unlu mamullere kadar birçok mutfak ihtiyacını uygun fiyatlara karşılayabiliyor.

Çok sayıda farklı ürünü en avantajlı fiyatlarla sunan Kulesite Adese’de, Ramazan’a özel gerçekleştirilecek çeşitli etkinliklerle Adese müşterilerini keyifli bir alışveriş bekliyor.

Kulesite Adese’den 30 Bin Adet Hediye

Kulesite Adese’nin yenilenmesi sebebiyle düzenlenen ve Ramazan ayı öncesinde başlayan “Anında Kazan” kampanyası devam ediyor. Kulesite Adese’ye özel gerçekleştirilen kampanyada 150 TL’lik alışveriş yapan herkes kazı kazan kartlarıyla anında hediye kazanıyor. Kulesite Adese’de, kampanya süresince beyaz eşyadan kişisel bakıma, küçük ev aletlerinden gıdaya, zücaciyeden temizlik ürünlerine kadar toplam 30 bin adet hediye verilecek.

Adese’lerde Ramazan Heyecanı

Ramazan ayı ile birlikte ayrı bir heyecanın yaşandığını belirten Adese Konya Bölge Müdürü Nurettin Örücü, “Biz de bu heyecana ortak olmak ve müşterilerimizin alışverişlerini en avantajlı şekilde yapabilmesi için her yıl olduğu gibi bu yıl da çeşitli kampanyalar ve indirimler düzenledik. Aynı zamanda önceden yaptığımız hazırlıklar sayesinde birçok üründe fiyatlarımızı sabitledik. Kârtopu Fırsatları ve Ramazan’ın Yıldızları ile tüm Adese ve Adesem mağazalarımızda geçerli olan Ramazan’a özel indirimlerle alışverişi kazanca dönüştüren fırsatlar sunuyoruz. Bununla birlikte Kulesite Adese’nin yenilenmesi nedeniyle “Anında

Kazan” kampanyası başlattık. Selçuklu mimarisini modern mimari ile birleştirdiğimiz Kulesite Adese’de, müşterilerimize daha keyifli bir alışveriş ortamı sunuyoruz. Müşterilerimizden bu yenilenmeyle ilgili çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. Yine Kulesite Adese’de geleneksel hale getirdiğimiz Ramazan Sokağı uygulamamız ile indirimli ürünlerin yanı sıra müşterilerimize nostaljik bir alışveriş keyfi yaşatalım istedik” dedi.

Paylaşmanın Mutluluğu Adese’lerde Yaşanıyor

Adese’nin geçtiğimiz günlerde satışa sunduğu Adese Hediye Kart ve Hediye Paketlerinin satışı tüm hızıyla devam ediyor. Standart olarak 25 TL, 50 TL, 100 TL ya da limitini müşterilerinin belirleyebildiği kart seçenekleri ve 38.90 TL ve 68.90 TL’den satılan hediye kolileri müşterilerden büyük ilgi görüyor. Hediye kolilerinde müşterilerine paket içeriğini belirleyebilme imkânı da sunan Adese, hediye kartlarda ise kullanıcılara alışverişlerini kendi ihtiyaçlarına göre ve dilerlerse bölerek yapabilme kolaylığı sağlıyor.

Geri Dön
YUKARI