BASIN

Paylaşmanın Kolay ve Güvenilir Hâli Adese’de

Ulusal perakende markası Adese, Ramazan’a özel hazırladığı hediye kartları ve hediye kolilerini tüm mağazalarında satışa sundu. İki farklı içerik ve fiyat seçeneğiyle sunulan hediye kolileri, Ramazan ayında duyulacak ihtiyaçları karşılayacak içerikte hazırlandı. Ayrıca Hediye Kart ile müşterilerine büyük kolaylık sağlayan Adese, en uygun fiyatları da müşterileriyle buluşturuyor.

Adese Hediye Kart: “Paylaşmanın en kolay hâli”

Adese; birlik ve beraberliğin arttığı Ramazan ayında, hediye kartları ile hem ihtiyaç sahiplerine, çalışanlarına ve sevdiklerine hediye vermek isteyenlerin hem de hediye kartlarını alacak kişilerin hayatını kolaylaştırıyor. Adese Hediye Kartlarını kullanarak alışverişlerini diledikleri gibi yapabilen Hediye Kart sahipleri, alışverişlerini tek seferde yapabilecekleri gibi bölerek de yapabiliyorlar.

Adese müşterilerinin diledikleri miktar ve sayıda alabilecekleri Hediye Kartlar, indirim ve taksit avantajıyla yardım sahiplerine de kolaylık sağlıyor. Adese, 1.000 TL ve üzeri Hediye Kart alımlarında iskontolu fiyatlar ve anlaşmalı kredi kartlarına taksit imkânı sunuyor.

Adese’den 2 Farklı Hediye Kolisi

Ramazan ayına özel ve uygun fiyatlarıyla hazırlanan ‘Adese Hediye Kolileri’ temel mutfak ihtiyaçlarına yönelik zengin içeriğiyle dikkat çekiyor. 38.90 ve 68.90 TL’lik Klasik ve Süper Paket seçenekleriyle Adese, 1.000 TL ve üzeri koli alımlarında şehir merkezinden 20 km mesafeye kadar nakliye hizmetinin yanı sıra iskonto ve anlaşmalı kredi kartlarına taksit imkânı sunuyor.

Ramazan Kolinizi Kendiniz de Oluşturabilirisiniz

Ramazan döneminde temel mutfak ihtiyaçlarını en ince detayına kadar düşünerek iki farklı hediye kolisi hazırlayan Adese, dileyen müşterilerine hediye paketlerinin içeriğini oluşturma imkânı da sağlıyor. Hediye Kart ve Hediye Paketleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak isteyenler 444 0 237 numaralı Adese Müşteri Danışma Hattı’nı arayabilirler.

Geri Dön
YUKARI