BASIN

Kulesite Adese’de Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, Kulesite mağazasındaki modernizasyonla birlikte Konya’daki perakende sektörüne yeni bir soluk katacak. 2004 yılında kapısını müşterilerine açan Kulesite Adese bir taraftan müşterilerine hizmet vermeyi sürdürürken diğer taraftan da reyonları, kasaları, dekorasyonu, mimari yapısı ve görselleriyle baştan aşağı yenileniyor.

Müşterilerine üst düzeyde bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefleyen Adese, yenilenme çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte müşterilerinin mağaza içerisinde daha rahat ve keyifli alışveriş yapmasını sağlayacak, çağdaş mağazacılığın tüm gerekliliklerini yerine getiren özel bir mağazaya dönüşecek.

Kulesite Adese’nin modernizasyonu sadece müşteri odaklı değil aynı zamanda doğa dostu verimli market çalışmalarıyla da devam ediyor. Enerji kaynaklarını daha verimli kullanmanın topluma ve doğaya kazandıracağı faydanın bilinciyle hareket eden Adese, yenilenen mağazasında doğa dostu teknolojiler kullanıyor.

Kulesite Adese’nin Konya’da alışverişin merkezi olduğunu belirten Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben; “Adese olarak 24 yıllık tecrübemizle müşterimizi iyi tanıyoruz. Bu tecrübe ışığında tüm mağazalarımızı son 2 yıldır hızlı bir şekilde modernize ediyoruz. Yenileme çalışmaları kapsamında Kulesite Adese mağazamızda da çalışmaların sonuna geldik. Kısa süre içerisinde tamamlayacağımız mağazamız Konya’mıza yakışır bir görünüme kavuşacak.” dedi.

Geri Dön
YUKARI