BASIN

Karşehir Adese Yenilendi!

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, yeni mağaza açılışları ve yenileme projelerine 2014’te de devam ediyor. Konya Karatay’daki Karşehir şubesini baştan aşağı yenileyen Adese, 17 Ocak 2014, Cuma günü düzenlenen törenle yeniden hizmet vermeye başladı.

İttifak Holding Başkan Vekili Fahri Akay, Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben ve Adese yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen açılışa Konya halkı da yoğun ilgi gösterdi. Mağazanın açılışında konuşan Adese Konya Bölge Müdürü Nurettin Örücü “Adese olarak 2013 yılında yeni şubelerimizle büyürken mevcut mağazalarımızı da yenileyerek hizmet kalitemizi artırdık. 2014 yılında da bu yöndeki çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 2014’ün ilk açılışını bugün sizlerin de katılımıyla gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için baştan aşağı yenilediğimiz Karşehir Adese mağazamız, daha pratik alışveriş imkanı sağlayan yeni reyon dizilimi, yenilenen dekorasyonu, daha verimli ve çevreci soğutuculu dolapları ile Konya halkının hizmetine hazırdır” dedi.

Çevre dostu ürünlerle yenilenen Karşehir Adese, enerji tasarrufu sağlayacak

Çevre dostu soğutucu ve aydınlatma elemanlarıyla birlikte dekorasyonu da yenilenen Karşehir Adese; sabah 08.30 akşam 22.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

480 metrekarelik mağaza alanında 3 kasa ve 20 personel ile çalışan market, müşterilerine gıdadan manava, temizlikten kozmetiğe, şarküteriden unlu mamullere kadar 7.000 çeşit farklı ürün sunuyor.

Geri Dön
YUKARI