BASIN

‘İnsana Saygı’ Ödülü Bu Yıl da Adese’nin

Kariyer.net tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘İnsana Saygı Ödülleri’ bu yıl 12 Şubat 2014 tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen ’2014 İnsan Kaynakları Zirvesi’ kapsamında sahiplerini buldu. Ödüller 10.000’in üzerinde başvuru alan ve bu başvuruların yüzde 99’undan fazlasını 21 gün içinde, adaya özel olarak yanıtlayan firmalara verildi. Perakende sektöründe sunduğu kaliteli hizmetin yanında sağladığı istihdam ile de adından sıkça söz ettiren Adese, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ‘İnsana Saygı Ödülü’ne layık görüldü.

Adese Alışveriş Merkezleri adına ödülü alan Adese İnsan Kaynakları Yöneticisi Bilal Arğan “Adese olarak 2013 yılında Kariyer.net üzerinden aldığımız binlerce başvuruyu titizlikle inceledik ve her adaya özel değerlendirme yaparak tüm adaylara en kısa sürede yanıt verdik. İnsana büyük değer veren ve tüm uygulamalarını bu doğrultuda yürüten bir marka olarak iki yıl üst üste bu ödüle layık görülmek bizleri onurlandırdı. Daha başarılı bir gelecek için insana yatırım yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

İK alanındaki başarılı uygulamaları ve insana verdiği değerle Adese daha önce de; ‘En Fazla Bayan İstihdam Eden Firma’, ‘En Çok İstihdam Sağlayan Firma’ ve ‘Sosyal Güvenlik Kurumu Çalışan Haklarını Koruma Ödülü’nün sahibi olmuştu.

Geri Dön
YUKARI