BASIN

Adese, Sancaktepe Mağazasını Açtı

Adese, Sancaktepe Mağazasını Açtı

Mağaza açılışlarını 2017 yılında da sürdüren Adese, Konya Sancaktepe mağazasını müşterilerinin hizmetine açtı. Midi formatındaki Sancaktepe Adese mağazası, 3 kasa ve 18 personeliyle müşterilerine hizmet vermeye başladı.

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, mağaza açılışlarına ara vermeden devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz hafta Ankara Yeşilbayır mağazasını müşterilerinin hizmetine açan Adese, şimdi de Konya Sancaktepe mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Açılışa Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök, Adese Genel Müdür Yardımcıları Ahmet Özkürkçüler ve Cengiz Durmaz, Adese yöneticileri, çok sayıda davetli ve vatandaşlar katıldı.

“2017 YILINA MAĞAZA AÇILIŞLARIYLA GİRDİK”

Adese olarak 2017 yılına mağaza açılışlarıyla girdiklerini söyleyen Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök, “Geçtiğimiz hafta Ankara Yeşilbayır mağazamızı müşterilerimizin hizmetine açmıştık. Şimdi de Sancaktepe mağazamızın açılışını yaptık. Midi formatındaki Sancaktepe Adese mağazamız 18 personeli ve 5 bine yakın ürün çeşidiyle müşterilerimize hizmet verecek. Yeni yılın ilk iki haftasında iki mağaza açılışı yaparak 2017’ye hızlı bir giriş yaptık. Yıl boyunca mağaza açılışlarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Bunlardan en yakın tarihli olanlar Konya ve Ankara’da iki yeni mağaza açılışlarımız olacak. Sancaktepe Adese mağazamızın herkes için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

AÇILIŞA ÖZEL İNDİRİMLER

Açılışı gerçekleştirilen Sancaktepe Adese mağazası; 570 metrekare ticari alanda, midi formatında, 3 kasa ve 18 personeli ile müşterilerine hizmet verecek. Meyve-sebzeden şarküteriye, kuruyemişten unlu mamullerine, gıdadan temizlik ürünlerine, küçük ev aletlerinden zücaciyeye yaklaşık 5 bin ürün çeşidinin bulunduğu Sancaktepe Adese mağazasında açılışa özel birçok üründe indirim uygulanıyor. 

Geri Dön
YUKARI