BASIN

Adese, Sedirler mağazasını hizmete açtı

Yeni mağaza açılışlarına ara vermeden devam eden Adese, Konya Sedirler mağazasını hizmete açtı. 400 metrekare ticari alana sahip olan mağaza, 2 kasa 11 personeli ile müşterilere hizmet verecek.

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, mağaza açılışlarını sürdürüyor. Son olarak Karaman Ermenek mağazasını müşterilerinin hizmetine sunan Adese, şimdi de Konya Sedirler mağazasının açılışını yaptı. Açılışa Adese yöneticileriyle birlikte çok sayıda davetli ve vatandaş katılırken Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök, Sedirler mağazasının açılış kurdelesini törene katılan çocuklarla birlikte kesti.

“Konya ve Ankara’da yeni mağazalar açacağız”

Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök yaptığı konuşmada; “Açılışını gerçekleştirdiğimiz Sedirler mağazamız midi formatında, 400 metrekarelik ticari alan üzerinde, 5 bine yakın ürün çeşidiyle hizmet verecek. Yeni mağazamızın Konya halkına hayırlı olmasını diliyorum. Adese olarak yeni mağazalarla büyümeye devam edeceğiz. Önümüzdeki günlerde Konya ve Ankara’da yeni mağazalar açacağız” dedi.

Birçok üründe açılışa özel indirim

400 metrekarelik ticari alan üzerinde, 2 kasa ve 11 personeli ile hizmet veren Sedirler Adese mağazasında; gıdadan şarküteriye, temizlikten kozmetiğe, elektrikli ev aletlerinden zücaciyeye, manavdan unlu mamullere kadar yaklaşık 5 bine yakın ürün çeşidi yer alıyor. Mağazada, açılışa özel birçok ürün indirimli olarak sunuluyor. 

Geri Dön
YUKARI