BASIN

Adese, Ermenek’te Mağaza Açtı

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, mağaza açılışlarını tüm hızıyla sürdürüyor. Son olarak geçtiğimiz ay Konya Fetih Caddesi mağazasının açılışını yapan Adese, şimdi de Karaman Ermenek mağazasını müşterilerinin hizmetine açtı.

Müşterileri için kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını benimseyen ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdüren Adese, mağaza açılışlarına da ara vermeden devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz ay Konya Fetih Caddesi mağazasını müşterilerinin hizmetine açan Adese, şimdi de Ermenek mağazasının açılışını yaptı. Açılışa Ermenek Kaymakamı Eyyüp Güngör, Adese yöneticileri, Ermenek protokolü ve çok sayıda vatandaş katıldı.  

“Mağaza açılışlarımız sürecek”

Açılışı gerçekleştirilen Ermenek mağazası hakkında konuşan Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök, “Adese olarak yeni mağazalar açarak büyümeye devam ediyoruz. Geçmişi kültürel zenginliklerle dolu, havası ve suyu ile doğa bir harikası, Karamanoğlu Beyliği’nin ilk başkenti Ermenek’te yeni mağazamızın açılışını yaptık. Ermenek mağazamız, 660 metrekarelik alanda, 3 kasa, 15 personel ve yaklaşık 8 bin çeşit ürünüyle 365 gün kaliteli ve hesaplı alışverişin keyfini Ermeneklilere yaşatacak. Mağazamızın Ermenek halkına hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah 2016 yılı sona ermeden Ankara ve Konya’da da yeni mağazalar açmayı sürdüreceğiz” dedi.

Birçok üründe açılışa özel indirim

Gıdadan şarküteriye, temizlikten kozmetiğe, elektrikli ev aletlerinden zücaciyeye, ayakkabıdan konfeksiyona, manavdan unlu mamullere kadar yaklaşık 8 bin çeşit ürün çeşidinin sunulduğu Ermenek Adese mağazasında birçok üründe açılışa özel indirimler uygulanırken, bu indirimler 12 Aralık Pazartesi gününe kadar devam edecek.

Geri Dön
YUKARI