BASIN

Adese’den Konya’ya Yeni Bir Mağaza Daha

Geçtiğimiz ay Ankara ve Konya’da birer mağaza açarak hizmet ağını genişleten Adese, açılışlarına bu ay da devam etti. Adese, Konya Karatay’daki Fetih Caddesi mağazasını müşterilerinin hizmetine açtı.

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, mağaza açılışlarına hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz ay Ankara’da Değirmendere, Konya’da Doğaşehir olmak üzere iki mağaza açan ve şube ağını genişleten Adese, mağaza açılışlarına bir yenisini daha ekledi ve Fetih Caddesi mağazasını müşterilerinin hizmetine açtı. Konya’nın Karatay İlçesinde yer alan Fetih Caddesi mağazasının açılışına Adese Genel Müdür Yardımcıları Ahmet Özkürkçüler ve Cengiz Durmaz ile birlikte diğer Adese yöneticileri katıldı. Mağaza açılışına vatandaşların da ilgisi yoğun oldu.

Yüzlerce Üründe Açılışa Özel İndirimler

Müşterilerine 365 gün boyunca kaliteli ve hesaplı alışverişin keyfini yaşatan Adese, Fetih Caddesi mağazasında açılışa özel yüzlerce üründe indirim ve kampanyalar uygulayarak alışverişi adeta kazanca dönüştürdü. Adese’nin Fetih Caddesi mağazasına özel olarak uyguladığı indirim ve kampanyalar 7 Kasım 2016 tarihine kadar devam edecek.

 “Mağaza Açılışlarımızı Sürdüreceğiz”

Açılışı yapılan Fetih Caddesi mağazası hakkında konuşan Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök, “Fetih Caddesi mağazamız 520 metrekarelik ticari alan üzerinde 3 kasa ve 16 personel ile müşterilerimize hizmet vermeye başladı. Midi formatındaki mağazamızda gıdadan şarküteriye, temizlikten kozmetiğe, manavdan unlu mamullere kadar 5 bin çeşit ürünü müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Açılışlarımız Fetih Caddesi mağazamızla sınırlı kalmayacak. İlerleyen dönemlerde de mağaza açılışlarımızı sürdürüp hizmet ağımızı daha da genişletmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Geri Dön
YUKARI