BASIN

Adese’den Aşurelik Ürünlere İndirim

Adese’den Aşurelik Ürünlere İndirim

Özel günlerde uyguladığı indirimlerle müşterilerine çeşitli avantajlar sunan Adese, şimdi de bolluk ve bereketin simgesi Aşure Günü’ne özel ürünlerde bol çeşit ve uygun fiyatlar sunuluyor.

Hicri takvime göre Muharrem ayının 10. Günü ihya edilen Aşure Günü, bu sene 11 Ekim Salı gününe denk geliyor. İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, birlik ve bereket getirmesi dileğiyle komşulara ikram edilen aşure için aşurelik ürünleri bol çeşit ve uygun fiyat avantajlarıyla müşterilerine sunuyor. Adese’de; aşure için temel malzemeler olarak kabul edilen buğday, nohut, fasulye, toz şeker, süt, pirinç, kuru üzüm, kuru kayısı ve kuru incir gibi ürünler indirimli fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Ayrıca aşureye daha güzel bir görünüm kazandırmak için kullanılan ceviz, fındık, çam fıstığı, badem, nar, susam, kenevir, kuş üzümü ve tarçın gibi ürünler de uygun fiyatlarla Adese müşterilerini bekliyor.

Diğer kampanyalar da devam ediyor

Adese’de; Aşure Günü’ne özel hazırlanan fırsatların yanı sıra, mercek altında ve kartopu indirim kampanyaları, Ülker Hero Baby ürünlerinden Adese Kart İle en çok alışveriş yapan 50 kişiye 50 Lira Adese Puan hediye kampanyası, yüzde 50’ye varan muhteşem sezon finali indirimi de devam ediyor. 

Geri Dön
YUKARI