BASIN

Adese, Konya’nın Gelişen Bölgesi Beyhekim’de Yeni Bir Market Açtı

Adese, Konya’nın Gelişen Bölgesi Beyhekim’de Yeni Bir Market Açtı

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, yeni mağaza açılışlarına hız kesmeden devam ediyor. Son olarak bu ayın başında Ankara Değirmendere mağazasının açılışını yapan Adese, şimdi de Konya’nın gelişen bölgesi Beyhekim Mahallesi’nde Doğaşehir mağazasını müşterilerinin hizmetine açtı.

Müşterileri için kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını benimseyen ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdüren Adese, mağaza açılışlarına da tüm hızıyla devam ediyor. Adese, Konya’da hastaneler bölgesi olarak da bilinen Beyhekim Mahallesi’nde Doğaşehir mağazasının açılışını gerçekleştirdi.  Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök, Adese Genel Müdür Yardımcıları Ahmet Özkürkçüler ve Cengiz Durmaz’la birlikte Adese yöneticilerinin de katılımıyla gerçekleştirilen açılış törenine vatandaşların ilgisi de yoğun oldu.

“Güvenli ve İstikrarlı Bir Şekilde Büyüyoruz”

Açılış töreninde bir konuşma gerçekleştiren Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök, kârlı ve sürdürülebilir bir büyüme için çalışmalarını sürdürdüklerini dile getirerek, “Adese olarak güvenli ve istikrarlı bir şekilde büyümemizi sürdürüyoruz. Bugün de Konya’nın gelişen bölgesi olan ve dört önemli hastanenin de bulunduğu Beyhekim Mahallesi’nde yeni bir Adese Süper Mağazası açıyoruz. Büyümemizi bundan sonra da yeni mağaza açılışlarıyla önümüzdeki dönemde de sürdüreceğiz. Bugün açılışını yapacağımız mağazamızda müşterilerimize binlerce ürün ile hizmet vereceğiz. Hijyenik, sağlıklı ve nitelikli ürünleri en uygun fiyatlar ile onların beğenisine sunacağız. Yeni mağazamızın Konya’mıza hayırlı olmasını diliyor, katılımlarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi.  

Müşteriler İçin Özel Servis

Murad Yavuz Gök’ün konuşmasının ardından Doğaşehir mağazasının açılışı gerçekleştirildi. 1.000 metrekarelik ticari alanda, 6 kasa ve 30  personeli ile süper formatında müşterilerine hizmet verecek Adese Doğaşehir mağazasında yaklaşık 12.000 ürün çeşidi müşterilerin beğenisine sunuluyor. Marketteki birçok üründe açılışa özel indirimler uygulanıyor. Sabah 09.00 akşam 22.00 mesai saatleriyle hizmet verecek olan mağazanın müşterileri için özel servisi de bulunuyor. Adese Doğaşehir mağazası özel servisi saat 10.00-22.00 arasında saat başları hizmet veriyor. 

Geri Dön
YUKARI