BASIN

Adese’den Kurban Bayramı’na Özel Fırsatlar

Adese’den Kurban Bayramı’na Özel Fırsatlar

Kampanya ve indirimleriyle alışverişi kazanca dönüştüren Adese, Kurban Bayramı’nı müşterilerinin yüzünü güldürecek fırsatlarla kutluyor. Adese’de; çikolatadan şekere, temizlik ürünlerinden gıdaya, ayakkabıdan giyime kadar birçok ürün bayrama özel indirim fırsatlarıyla sunuluyor.

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, her bayram döneminde olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da müşterilerinin alışveriş ihtiyaçlarını karşılayacak kampanyalar düzenliyor. Bayram öncesi Adese’de birçok markanın şeker, çikolata ve lokum çeşitleri en uygun fiyatlarla satışa sunulurken, Elit şeker ve çikolata çeşitlerinden her 35 TL’lik alışverişe 1 litre Adese Limonata hediye ediliyor. Ayrıca, Restore tatlı ve börek çeşitlerinde bol çeşit ve uygun fiyat avantajı sunan Adese,  müşterilerine bayrama özel 9 Eylül Cuma gününe kadar tatlı ve börek çeşitlerinden tepsi ile sipariş verebilme imkânı sağlıyor. Bayram temizliği için de özel kampanyalar düzenleyen Adese; Omo, Rinso, Domestos, Cif veya Yumoş ürünlerinden Adese Kart ile yapılacak 25 liralık alışverişe 5 lira Adese Puan hediye ediyor.

Adese, Kampanyalarıyla Kazandırıyor

Adese’nin geçtiğimiz günlerde başlatmış olduğu “10 Lira Yakıt Puan” ve “Boş Yok Anında Hediye” kampanyaları da devam ediyor. “10 Lira Yakıt Puan”  kampanyası kapsamında Adese’den tek seferde 50 lira ve üzeri alışveriş yapan müşteriler Aygaz ve Opet istasyonlarından 10 liralık yakıt puan kazanma şansına sahip oluyor. Kulesite ve Sille Yolu hiper mağazalarında geçerli olan “Boş Yok Anında Hediye” kampanyası kapsamında ise Adese müşterileri tek seferde 100 lira ve katlarında yapacakları alışverişlerde binlerce hediyeden birini kazanma fırsatı yakalıyor.

Okula Dönüş Hazırlığı Adese’den Yapılır

Adese, okula dönüş heyecanı yaşayan öğrencilere sunduğu kampanyalarla da öğrencilerin ve ailelerin yüzünü güldürüyor. Mağazalarında müşterilerinin tüm kırtasiye ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünlerle hizmet veren Adese; çantadan okul kıyafetine,  defterden kaleme, boyadan cetvel pergel çeşitlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Pek çok lisanslı ürünün satışını da gerçekleştiren Adese, raflarında sadece Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ürünlere yer veriyor ve öğrencilerin sağlığını tehdit edecek hiçbir ürünün satışına izin vermiyor. Ayrıca Adese; gıda, temizlik ve telekomünikasyon ürünleri haricinde yapılacak 50 lira ve üzeri alışverişlerde müşterilerine 9 taksit imkanı sağlıyor.

 

Geri Dön
YUKARI