BASIN

Adese internete şube açtı

Adese online market ile Konyalılar bir ‘tık’la alışveriş yapacak

 

Adese, “adese.com.tr”  internet adresi üzerinden online satışlara başladı. Konya şehir merkezinde yer alan tüm mahallelere haftanın her günü hizmet verecek olan Adese’nin online marketi, siparişlerin aynı gün içerisinde teslimatını yapacak. 18 ana kategoride binlerce ürünün yer aldığı online markette, siparişler ücretsiz teslim edilecek.

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, online marketini Konya şehir merkezindeki müşterilerine sunarak hizmet ağını daha da güçlendiriyor. Adese, “www.adese.com.tr” internet adresi üzerinden ulaşılan Adese Online Market’te şimdilik Konya şehir merkezi içinde yer alan tüm mahallelere online alışveriş imkânı sunuyor.

Adese Online Market’te haftanın yedi günü 11:00 - 12:00, 13:00 - 15:00 ve 17:00 - 19:00 saatleri arasında teslimat yapılabiliyor ve teslimat için ayrıca bir ücret alınmıyor.  Güçlü lojistik merkeziyle hızlı ve kolay erişim imkânına sahip olan Adese, Konya şehir merkezindeki müşterilerine 3 gün sonrasına kadar sipariş verebilme olanağı sağlıyor.

 

Kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme kolaylığı...

 

Müşteriler, Adese Online Market’ten gıdadan temizliğe, kişisel bakım ürünlerinden kozmetiğe, züccaciyeden elektrikli ev aletlerine, oyuncaktan kırtasiyeye kadar 18 ana kategoride binlerce ürüne erişebiliyor. Minimum alışveriş tutarının 100 TL olduğu Adese Online Market’ten alışveriş yapan müşteriler ödemeyi kapıda nakit ya da kredi kartı ile yapabiliyor.

 

Adese’nin online marketinden alışveriş yapabilmek için müşterilerin, kullanıcı kaydı ve şifresini bir defa oluşturması yeterli oluyor. Müşteriler, sonraki alışverişlerinde aynı kullanıcı adı ve şifreleriyle giriş yaparak önceki siparişlerini görebiliyor, iptal edebiliyor veya yeni bir sipariş oluşturabiliyor.

 

 

Geri Dön
YUKARI