BASIN

Adese, 149. Mağazasını Ankara’da Açtı

Adese, Yeni Mağazalarıyla Büyümeye Devam Ediyor

Yeni mağazalarıyla büyümesini sürdüren Adese, Ankara’da Barıştepe mağazasını hizmete açtı. Adese, Barıştepe mağazası ile Ankara’da 12 şubeye ulaşırken toplam mağaza sayısını 149’a yükseltti.

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, mağaza açılışlarını tüm hızıyla sürdürüyor. Ankara’da Barıştepe mağazasını müşterilerinin hizmetine sunan Adese, böylece Ankara’da 12 şubeye ulaştı. Yeni mağaza açılışları ve mağaza yenileme çalışmalarıyla büyüme ivmesini sürdüren Adese’nin Barıştepe mağazasının açılışı; Adese Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Durmaz, Ankara Bölge Müdürü İbrahim Teke, Adese yöneticileri ve müşterilerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Barıştepe mağazası hakkında bilgi veren Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök; “Ankara Barıştepe mağazamızın açılışıyla birlikte toplam şube sayımızı 149’a yükselttik. Bu yılsonuna kadar Ankara’da 2 yeni mağazamızı daha müşterilerimizle buluşturmayı hedefliyoruz. Adese olarak, bugün Türkiye’nin 9 farklı şehrinde, 35 milyonun üzerinde müşterimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki dönemde de hem yeni mağaza açılışlarımızı hem de mağaza yenileme çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Adese olarak mağaza sayımızdaki artışla birlikte kurumsal hedeflerimizi ileriye taşıyacağız” dedi.

Barıştepe mağazasında 410 m² ticari alanda 15 personeliyle müşterilerine hizmet vermeye başlayan Adese; başta gıda, temizlik, manav, kozmetik ve züccaciye reyonları olmak üzere 5 bin farklı ürünü bir arada sunuyor.

Geri Dön
YUKARI