BASIN

Kulesite Adese’de hamsi bereketi yaşandı

Kulesite Adese’de hamsi bereketi yaşandı

Balık sezonunun açılmasıyla birlikte, Kulesite Adese balık reyonunda hareketli günler başladı. Kulesite Adese mağazasında kilosu 1.49 TL’den satılan hamsiye müşteriler yoğun ilgi gösterdi.

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, indirim kampanyaları ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Kulesite Adese balık reyonunda, sezonun vazgeçilmez balığı hamsi kilosu 4,90 TL yerine 1,49 TL’den satışa sunuldu. Hamsinin yaklaşık yüzde 75 indirimle satıldığını gören müşteriler uzun kuyruklar oluşturdu. Bir günde tonlarca hamsinin satıldığını belirten Adese yetkilileri benzer indirimlerin diğer reyonlarda da süreceğini ifade etti.

Evde balık kokusuna son!

Adese, Kulesite mağazasında geçtiğimiz yıl hizmet vermeye başlayan balık pişirme reyonu ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Balık pişirme reyonunda, müşterilerin seçtikleri balıklar hijyenik bir şekilde temizlenerek pişiriliyor ve paketlenerek teslim ediliyor.

Adese müşterilerinin alışverişlerine devam ederken, hazırlanan balıkları tava ve ızgara seçeneği ile alabiliyor. Tercih edilen balık profesyonel ustalarca seçilen balığa uygun olarak pişirme önerisiyle hazırlanıyor.

 

Geri Dön
YUKARI