BASIN

Adese, fotoğraf yarışmasıyla çalışanlarını ödüllendirdi

Türkiye’nin en önemli perakende markaları arasında yer alan Adese, çalışanlarının motivasyonunu artırmaya yönelik aktiviteler düzenlemeye devam ediyor. Adese, bu bağlamda 22 Ekim – 6 Aralık 2013 tarihleri arasında ‘Emek’ konulu fotoğraf yarışması düzenledi. Adese çalışanlarının yoğun ilgi gösterdiği yarışmaya 406 çalışan toplam 1047 fotoğrafla katıldı.

Dereceye girenlere profesyonel fotoğraf makinesinin verildiği yarışmanın birincisi Zafer Adese mağazasından Fatih Tuna oldu. Zafer Adese mağazasından elemelere katılan Sıddık Mercan ikinci, Aksaray Parksite Adese mağazasından yarışmaya katılan Tülay Şen üçüncü oldu. Kule Adese mağazasından Mahmut Esat Birol ise yarışmada mansiyon ödülüne layık görüldü.

Törende Fatih Tuna’ya birincilik ödülünü takdim eden Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben, tüm Adese ailesine yarışmaya gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederken, kazananları da tebrik etti. Erben, “Adese olarak çalışan memnuniyetini önemsiyor ve bu konuda adımlar atıyoruz. Düzenlediğimiz fotoğraf yarışmasıyla çalışanlarımız hem eğlendiler hem de yeteneklerini sergileme fırsatı yakaladılar. Takım arkadaşlarımızla birlikte bu tür etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz. Tüm katılımcılarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

Geri Dön
YUKARI