BASIN

Babalar Günü, Adese’lerde Renkli Anlara Sahne Oldu

Adese, Babalar Günü için düzenlediği kampanyalar ve indirimlerle babalara özel fırsatlar sunarken düzenlediği yarışmalarla da müşterilerine keyifli dakikalar yaşattı.

Bugüne kadar annelerin ve bebeklerinin katıldığı emekleme yarışmasına Adese ve Huggies iş birliği ile bu kez babalar ve bebekleri katıldı. Bebekler için özel olarak kurulan parkurdaki emekleme yarışması renkli görüntülere sahne olurken babalarda parkurun kenarında bebeklerini yarışa motive etme için büyük bir çaba harcadı.

Konya’da Kulesite Adese ile Ankara’da Keçiören Adese’de düzenlenen ve 6-12 aylık bebeklerin katıldığı emekleme yarışmasında tüm katılımcılara Huggies’ten hediye verilirken birinci olanlar bebek bezi ve 50 TL’lik Adese Hediye Kart kazandı.

Adese’de Tıraş Yarışması Geleneği

Adese, Gillette’le birlikte düzenlediği ve bir geleneksel hale gelen tıraş yarışmasında babalar, kendileri ve eşlerinin yardımıyla tıraş oldular. Kulesite Adese, Zafer, Aksaray, Ereğli Keçiören ve Keçiören Parksite, Bolu Beşkavaklar Adese mağazalarında gerçekleştirilen tıraş yarışmasında hem katılımcılar hem de mağazada bulunan diğer ziyaretçiler eğlenceli anlar yaşadı.

Yarışmaya katılan herkese Gillette Fussion Proglide tıraş makinesi ve tıraş jeli verilirken birinciler 50 TL değerindeki Adese Hediye Kart ile ödüllendirildi.

Babalar günü dolayısıyla birbirinden eğlenceli iki yarışma gerçekleştirdiklerini belirten Kulesite Adese Mağaza Müdürü Celal Ertan “Gillette’le birlikte düzenlediğimiz tıraş yarışması artık bizim için geleneksel bir hal aldı. Katılımcıların gösterdiği yoğun ilgi yarışmanın süreklilik kazanması anlamında çok önemli. Bu sene tıraş yarışmasının haricinde babalar ve bebeklerinin katıldığı emekleme yarışması da düzenledik. Bugüne kadar emekleme yarışmalarına anneler ve bebeklerinin katıldığını görüyorduk ama belki de Huggies’le birlikte sektörde ilk kez babaların ve bebeklerinin beraber katıldığı bir yarışma yarışma düzenledik. Bu iki yarışmanın haricinde babalar gününde hem erkeklere özel kozmetik ürünlerinde hem de ev ihtiyaçlarının karşılanması için yapılan indirimler ve kampanyalar da ilgiyle karşılandı.” dedi.

Geri Dön
YUKARI