BASIN

Adese’lerde Babalar Günü Heyecanı Yaşanacak

Babalar Günü’nde, babalara ve onları sevindirmek isteyenlere özel fırsatlar sunan olan Adese, yine aynı gün düzenleyeceği tıraş yarışması ve 14-15 Haziran’daki emekleme yarışmasıyla müşterilerine eğlenceli anlar yaşatacak.

Kulesite Adese, Zafer, Aksaray, Ereğli, Keçiören ve Keçiören Parksite, Bolu Beşkavaklar Adese mağazalarında gerçekleştirilecek tıraş yarışmasında katılımcılar, kendileri ve eşlerinin yardımıyla tıraş olacaklar. Yarışma sonunda birinci olacak katılımcılar 50 TL tutarında Adese Hediye Kart ile ödüllendirilecekler. Ayrıca yarışmaya katılan herkes Gillette Fussion Proglide tıraş makinesi ve tıraş jeli almaya hak kazanacak.

Babalar Günü’nde Emekleme Yarışması

Bugüne kadar hep anneler ve bebeklerinin birlikte katıldığı emekleme yarışması, Adese ve Huggies ile farklı bir boyuta taşınıyor. Adese ve Huggies işbirliğiyle Babalar Günü’ne özel düzenlenen emekleme yarışmasında bebekler, kendileri için özel olarak kurulan parkurda emeklerken babaları da kenarda onları motive edecekler. 6-12 ay arasındaki bebeklerin katılacağı yarışma, Konya’da Kulesite Adese’de, Ankara’da ise Keçiören Adese’de düzenlenecek.

14-15 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek yarışmada tüm katılımcılara Huggies ürünleri hediye edilecek. Yarışmanın birincileri ise 1 paket Huggies çocuk bezi ve 50 TL’lik Adese Hediye Kart kazanacak.

Babalara Özel İndirimler ve Kampanyalar Adese’lerde

“Süper babalarımıza bir teşekkür de bizden” sloganıyla Babalar Günü’nü kutlamaya hazırlanan Adese’nin bu güne özel düzenlediği indirim ve kampanyalar 16 Haziran’a kadar devam edecek. Adese, sadece erkeklere özel ürünlerde değil evin ihtiyacını karşılayacak ürünlerde de indirimler yaparak babaları sevindirecek.

Geri Dön
YUKARI