BASIN

Adese, Türkiye’nin En Büyükleri Arasında

Adese, Türkiye’nin En Büyükleri Arasında

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, Capital dergisi tarafından her yıl düzenlenen “Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi” araştırmasında 337. sırada yer aldı.

Verimlilik ve sürdürülebilirlik stratejisi çerçevesinde gerçekleştirdiği politikalar sayesinde metrekare verimliliğinde sektör ortalamasının üzerinde bir büyüme performansı sergileyen Adese, Capital’in gerçekleştirdiği “Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi” listesinde 337. sırada yer alarak geçtiğimiz yıllardaki başarısını bu sene de devam ettirdi.

Gıda perakendeciliğinin son yıllardaki seyrini gözlemleyerek Orta Anadolu merkezli bir büyüme stratejisi ortaya koyduklarını dile getiren Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben: “Konya’nın merkezde olduğu büyüme planı çerçevesinde yatırımlarımızı sürdüreceğiz. Bugün Türkiye’nin 8 farklı şehrinde hizmet veriyoruz. Bu illere önümüzdeki günlerde Kırıkkale’yi de dahil ederek Adese’nin kalitesini yeni bir şehre daha taşıyacağız. Diğer taraftan Ramazan ayında gerçekleştirdiğimiz 5 yeni mağaza açılışıyla müşterilerimize en yakın noktada hizmet vermeye devam ediyoruz. 2015 yılında organik büyümenin yanı sıra inorganik büyüme fırsatlarını da değerlendiriyoruz” dedi.

Geri Dön
YUKARI