BASIN

Bayramda İndirim Coşkusu Adese’de

Bayramda İndirim Coşkusu Adese’de

Müşterilerine her zaman hesaplı alışveriş imkânı sunan Adese, alışverişin en yoğun gerçekleştirildiği dönemlerin başında gelen Ramazan Bayramı’nda da müşterilerinin yüzünü güldürecek indirim ve kampanyalar gerçekleştiriyor.

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, her dönem olduğu gibi Ramazan Bayramı’nda da birçok üründe kampanyalar düzenliyor. Şeker ve lokumda bol çeşit, bayram şekerlerine ve tatlılara özel hediyeler, yüzlerce üründe alışverişi kazanca dönüştüren fırsatlar ve bayrama özel kârtopu avantajlarıyla müşterilerinin bayram sevincine ortak olan Adese, ayakkabı ve konfeksiyonda da önemli indirimler sunuyor.

Adese’den Şeker Tadında Kampanyalar

Bayramda en çok talep edilen ürünlerin başında gelen şeker, lokum ve çikolata ürünlerindeki kampanyalar 31 Temmuz’a kadar tüm Adese ve Adesem mağazalarında geçerli olacak. Adese, Elit bayramlık şeker ve çikolatalardan her 30 TL’lik alışverişe Adese 72’li ıslak havlu; Kent’in bayramlık şeker ve çikolatalarından her 20 TL’lik alışverişe ise 1 litre Adese Limonata hediye ediyor. Adese ayrıca Torku’nun bayramlık şeker ve çikolatalarından her 30 TL’lik alışverişe 1 litre Torku Yarım Yağlı Süt; Şölen’in bayramlık ve çikolatalarından her 25 TL’lik alışverişe de 8x23 gr. Luppo Sandviç kek hediye ediyor.

Adese’den Bayrama Özel İndirimler

Hayata geçirdiği indirim ve kampanyalarla müşterilerine avantajlı alışveriş imkanı sunan Adese, Kulesite Adese mağazasında Casio, Hislon ve Puma marka saatlerde kasada yüzde 50 indirim uyguluyor. Bayramlık alışverişlerinde de uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Adese, konfeksiyon ve ayakkabı ürünlerinde bol çeşit sunuyor. 

Geri Dön
YUKARI