BASIN

Adese, 143. Mağazasını Ankara’da Açtı

Mağaza açılışlarına tüm hızıyla devam eden İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, 143’üncü şubesini Ankara Şentepe’de açtı.

Yeni mağaza açılışlarında hız kesmeyen Adese, Ankara Yenimahalle’de açtığı Şentepe mağazasıyla büyümeye devam ediyor. Adese, Ankara’daki onuncu şubesi olan Şentepe mağazasının açılışını Adese Yönetim Kurulu Üyesi Fahri Akay, Adese Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Özkürkçüler ve müşterilerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirdi.

Yeni mağaza açılışlarıyla büyümeyi sürdürdüklerini ifade eden Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben; “Yeni şubeler açarak büyümemize devam ediyoruz. Şentepe mağazamızda da müşterilerimize gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilecekleri bir ortam sunuyoruz. Önümüzdeki günlerde Ankara’da ve farklı bölgelerde açacağımız yeni mağazalarımızla müşterilerimizi Adese’yle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Şentepe mağazasında 440 m² ticari alanda 2 kasa ve 16 personeliyle müşterilerine hizmet vermeye başlayan Adese; gıda, şarküteri, temizlik, kozmetik ve züccaciye reyonlarıyla 4 bin farklı ürünü bir arada sunuyor.

Geri Dön
YUKARI