BASIN

Adese, Hyundai i20 Çekilişini Gerçekleştirdi

Adese, Hyundai i20 Çekilişini Gerçekleştirdi

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese’nin Gillette’le birlikte düzenlediği çekiliş kampanyasının kazananları Kulesite Adese’de noter huzurunda yapılan çekilişle belli oldu. Bir kişi büyük ödül i20’nin sahibi olurken, üçer kişi Samsung Galaxy S4, Samsung Led TV ve Samsung tablet kazandı. 

Perakende sektörünün en fazla kampanya düzenleyen markalarından Adese, müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Adese, 23 Ocak - 10 Mart 2015 tarihleri arasında Gillette’le birlikte düzenlediği çekiliş kampanyasının kazananları Kulesite Adese’de noter huzurunda yapılan çekilişle belli oldu. Adese ve Adesem mağazalarından Gillette ürünlerinden 20 TL ve katlarında alışveriş yapan Adese Kart sahiplerinin katıldığı kampanyanın çekilişi 9. Noter gözetiminde yapıldı. Çekiliş sonunda kampanyanın büyük ödülü 2015 model Hyundai i20’nin sahibi Konya’dan Mehmet Deniz olurken; 3 kişi Samsung Galaxy S4 cep telefonu, 3 kişi Samsung Led TV ve 3 kişi de Samsung tablet kazandı.

Adese ve Gillette iş birliğinde düzenlenen çekiliş kampanyasına müşterilerin yoğun ilgi gösterdiğini belirten Adese Konya Bölge Müdürü Nurettin Örücü; “Sektörün en fazla kampanya düzenleyen markalarından biri olarak müşterilerimizin alışverişlerini kazanca dönüştürmeye devam ediyoruz. Tüm müşterilerimize keyifli bir alışveriş deneyimi sunmak için sürekli yeni kampanyalar gerçekleştiriyoruz. Biz, Adese olarak önümüzdeki dönemlerde de farklı kampanyalarla müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Kampanyaya katılan Adese müşterileri, çekilişle ilgili kesin sonuçlara ve hediye teslim detaylarına 23 Mart’tan itibaren www.adese.com.tr adresi ile 444 0 237 numaralı Adese Müşteri Hizmetleri’nden ulaşabilecekler.

Geri Dön
YUKARI