• KURUMSAL Adese'nin dünü ve bugünü...
 
Kurumsal

Adese’ye Genel Bakış

İttifak Holding’in perakende markası Adese, Türkiye’nin en önemli perakende markalarından biri olarak 1991 yılından bu yana hizmet vermektedir. Uzun vadeli büyüme stratejileri doğrultusunda sektördeki istikrarını ve kurumsal hedeflerini daha da ileri taşımak amacıyla 2011 yılında Borsa İstanbul’a girmiştir. Her müşterisinin gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceği kaliteli ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sunan Adese, alışveriş sürecinin her aşamasına yakından bakan ve detayları önemseyen bir hizmet anlayışına sahiptir.

 

Genel Müdür'ün Mesajı

 

 

 

Değerli Yatırımcılarımız,

Kıymetli Paydaşlarımız ve Çalışanlarımız,

Ülkemizde ve dünyada ekonomik ve jeopolitik anlamda önemli gelişmelerin yaşandığı bir yılı geride bıraktık. Küresel ekonomi 2017 yılında gelişmiş ülkeler öncülüğünde toparlanma kaydederken, Türkiye ekonomisi ise atılan reform adımları ve büyümeye yönelik ekonomi paketleri ile 2017 yılında yüzde 7,4’lük büyüme kaydetti.

Dünyanın en hızlı büyüyen ekonomilerinden Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerinden biri olan perakende sektörü de potansiyeli ve yüksek katma değeriyle 2017 yılında iyi bir performans sergiledi. Türkiye perakende sektörü, gerek nüfus gerekse tüketim harcamaları açısından Avrupa genelinde önemli bir potansiyel arz ediyor. Sektör verilerine göre Türkiye, tüketim harcamalarında Avrupa’da ilk 10’un içinde, gıda harcamalarında ise ilk 5 ülke içerisinde yer alıyor.

Organize perakende pazarı ise son 20 yılda büyük bir sıçrama gösterdi. Önümüzdeki dönemde de artan e-ticaret hacmi, süper marketlerin ve yüksek indirim marketlerinin en küçük ilçelere kadar yayılma politikası, inşaatı devam eden çok sayıda alışveriş merkezinin faaliyete geçecek olması ve kentsel dönüşüm içindeki büyük şehirlerde yeni konut alanlarına bağlı oluşan perakende yatırım fırsatlarını göz önünde bulundurduğumuzda bu büyümenin devam edeceğini düşünüyoruz.

 

Değerli ortaklarımız,

Adese olarak yüzde 11 faaliyet kârı ile kapattığımız 2017 yılında verimliliğimizi artıracak çalışmalar yürüttük. Taze gıdaya odaklandığımız 2017 yılında Konya merkez, Mersin Tarsus ve Antalya Serik’te meyve-sebze alım, işleme ve dağıtım tesislerimizi faaliyete geçirdik. Bu tesislerimizde ayrıca kullanımı pratik olan katlanır kasaları da kullanmaya başladık. Türkiye’nin en verimli tarım alanlarında bulunan tesislerimiz sayesinde doğrudan üreticiden temin ettiğimiz meyve ve sebzeleri en kısa sürede, taze bir şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Bu yatırımlarımızla birlikte hem müşterilerimize fiyat avantajı sağlıyor hem de yerel tarımın gelişimine katkıda bulunuyoruz.

2017 yılında Konya’da yer alan merkez lojistik depomuzu ve et işleme tesisimizi daha büyük ve daha ferah bir alana taşıdık. Tesis yatırımlarımızla birlikte 2017’de 5 yeni mağaza açılışı gerçekleştirdik. Bu alandaki en büyük yatırımımız hiper formattaki M1 mağazamız oldu. Konya M1 AVM’de 3 bin 650 metrekare ticari alan üzerinde 115 personel ile müşterilerimize hizmet vermeye başlayan M1 Adese mağazamız, şirketimize büyük çıktı sağladığı gibi bulunduğu bölgenin ekonomisine de canlılık kazandırdı.

Adese’yi geleceğe taşıyacak önemli projelerimizden bir diğeri de bilişim altyapımızda başlattığımız dönüşüm süreci oldu. İş uygulamaları alanında yazılımlar geliştiren ve bu alanda dünya lideri olan SAP ile 2017 yılında işbirliği anlaşması imzaladık.2018 yılında hayata geçirmeyi planladığımız projeyle birlikte mağazacılık, lojistik ve finansal süreçler gibi tüm operasyonlarımızı, SAP platformu üzerinde gerçek zamanlı, birbiri ile entegre ve en hızlı şekilde yönetebilme esnekliğine sahip olmayı hedefliyoruz.

Diğer taraftan, online market hizmetimizi 2017 yılında cep telefonu ve tablete taşıyarak online alışverişi daha kolaylaştırdık. Teknoloji yatırımlarımız bununla sınırlı kalmadı. 2017 yılında Adese Mobil uygulamasını da hizmete aldık. Ayrıca mağazalarımızda yeni nesil ödeme kaydedici cihazları da yasal zorunluluk getirilmeden önce devreye aldık.

Modernizasyon çalışmalarına da devam ettiğimiz 2017 yılında alışveriş merkezlerimizden Kulesite’deki fastfood terası ve kafeler caddesi yatırımlarımızı tamamlayarak müşterilerimizin hizmetine sunduk.

Değişimin yoğunluk kazandığı günümüzde en iyi sonuçları örgütsel öğrenme ile sağlayabileceğimizi düşünüyoruz. Bu bağlamda 2017 yılı içerisinde İttifak Holding tarafından uygulamaya alınan ‘Öğrenen Organizasyon’ projesi kapsamında Kârtopu ve Oksijen isminde iki ekip kurarak şirkette değişim, dönüşüm ve gelişim süreci başlattık. Taze ürün gruplarının satışının artırılması ve stok devir hızının düşürülmesi konularında hedefler belirleyen ekiplerimiz, hedeflerine ulaşmak amacıyla çalışmalar yürüttüler. Yürütülen çalışmalar sonucunda ekiplerimiz her iki konuda da iş süreçlerimizin iyileştirilmesine katkıda bulundular. Proje kapsamında 2018 yılı içerisinde de taze ürün gruplarına ve stok konusuna odaklanan üç ayrı ekip kurduk. Yeni ekiplerimiz belirlediği hedeflere ulaşmak amacıyla çalışmalarına başladı.

İç kaynağımızı geliştirerek geleceğin perakende yöneticilerini yetiştirmek amacıyla başlattığımız bir diğer proje ise Perakende Akademisi oldu. 2018 yılında uygulamaya almayı planladığımız proje kapsamında mevcut çalışanlarımızın niteliğini iyileştirmeyi, yeni personel adaylarımızın ise mesleki ve uygulama eğitimleri sonucunda nitelikli olarak bünyemize kazandırılmasını hedefliyoruz.

26 yıllık tecrübemizle faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz perakende sektöründe önceki yıllarda olduğu gibi 2017 yılında da pek çok başarıya imza attık ve bu başarılarımızı çeşitli alanlarda aldığımız ödüllerle taçlandırdık. Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenen Perakendede İnovasyon Forumu ve Ödülleri Töreni’nde Anadolu’nun En Büyük 3. Perakende Şirketi Ödülü’ne layık görüldük. Konya Ekonomi Ödülleri’nde ise En Çok İstihdam Sağlayan Firma ve En Çok İşbaşı Eğitim Projesi Üreten Firma olduk. Ayrıca Ekonomist Dergisi’nin Anadolu’nun En Büyük Şirketleri Listesi’nde 71. sırada, Fortune Dergisi’nin Türkiye’nin En Büyük 500 Şirketi Listesi’nde 260. sırada, Capital Dergisi’nin Capital Özel 500 Listesi’nde 361. sırada, yine Capital Dergisi’nin Türkiye’nin Kadın Dostu Şirketleri araştırmasında ise 83. sırada yer aldık. Elde ettiğimiz bu başarılarda en büyük etken şüphesiz özverili çalışanlarımızın varlığıdır.

2017 yılını başarıyla tamamlamamızda emeği geçen tüm çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve hissedarlarımıza teşekkürlerimi sunuyor, 2018’in birlikte daha güçlü ve verimli performans sergileyeceğimiz bir yıl olmasını diliyorum.

Saygılarımla,

 

Ahmet ÖZKÜRKÇÜLER

Genel Müdür V.

 

 

 • İnsani değerler anlamında Anadolulu, kalite ölçütleri bakımından evrensel bir markayız.
 • Alışveriş sürecinin her aşamasına yakından bakan ve detayları önemseyen bir hizmet anlayışına sahibiz.
 • Güler yüzü, heyecan verici bir başarıya ulaşabilmenin anahtarı olarak görürüz.
 • Mutlak müşteri memnuniyetini temel ilke olarak kabul eder, müşterilerimize daima beklentilerinden daha fazlasını sunarız.
 • Müşterilerimizin her eleştirisini bir danışmanlık hizmeti olarak değerlendirir ve önemseriz.
 • Hizmet süreçlerimizi verimlilik esasına göre düzenler, gerçekleştirdiğimiz tasarrufu uygun fiyat olarak müşterilerimize yansıtırız.
 • Müşterilerimize marka ve ürün dayatmaz; tüm ihtiyaçları dikkate alarak maksimum ölçüde çeşitlilik sunarız.
 • Sağlıklı bir toplum ve sağlıklı bir nesil için sosyal sorumluluk örneği olarak alkol ve sigara satmayız.
 • Evlerine almayacakları ürünü müşterilerine de asla sunmayan çalışanlara sahip bir perakende markasıyız.
 • Marketimizde ağırladığımız müşterilerimizde bile Adese’de kariyer yapma heyecanı uyandırmak için çalışırız.
 • "En büyük" olmayı değil "en iyi" olmayı amaçlarız.

Ahmet ÖZKÜRKÇÜLER Genel Müdür V. ahmet.ozkurkculer@adese.com.tr
Nurettin ÖRÜCÜ Genel Müdür Yardımcısı nurettin.orucu@adese.com.tr
Yunus KÖSE Genel Müdür Yardımcısı yunus.kose@adese.com.tr
Etem UYANDIRAN Muhasebe Müdürü etem.uyandiran@adese.com.tr
Tamer YARAROĞLU Bütçe Planlama ve Finans Müdürü tamer.yararoglu@adese.com.tr
Mehmet TOPUZ Bütçe Planlama ve Finans Müdür Yardımcısı mehmet.topuz@adese.com.tr
İsmail ERSOY Kurum Avukatı ismail.ersoy@adese.com.tr
Salih YILMAZ Kurumsal İletişim ve İnsan Kaynakları Müdürü salih.yilmaz@adese.com.tr
Hasan Ali ULUTAŞ Teknik Satınalma Müdürü hasanali.ulutas@adese.com.tr
Fatih YILDIZ Bilişim Teknolojileri Müdür Yardımcısı fatih.yildiz@adese.com.tr
Mehmet UYAR Konya 1. Bölge Müdürü mehmet.uyar@adese.com.tr
Cemal ÖZLÜ Saha Müdürü (Konya 1. Saha) cemal.ozlu@adese.com.tr
Bekir MIH Saha Müdürü (Konya 2. Saha) bekir.mih@adese.com.tr
Cemazel GÜNEY Saha Müdürü (Konya 3. Saha) cemazel.guney@adese.com.tr
Mustafa ÇETİN Saha Müdürü (Konya 4. Saha) mustafa.cetin@adese.com.tr
Murat SAKARYA Saha Müdürü (Konya 5. Saha) murat.sakarya@adese.com.tr
Ali PEKKİRİŞÇİ Konya 2. Bölge Müdürü ali.pekkirisci@adese.com.tr
Süleyman ERTİFTİK Saha Müdürü (Konya 6. Saha) suleyman.ertiftik@adese.com.tr
Harun AKSU Saha Müdürü (Konya 7. Saha) harun.aksu@adese.com.tr
Seyit Ali TOYDEMİR Saha Müdürü (Konya 8. Saha) seyitali.toydemir@adese.com.tr
Hidayet ÇOPUR Saha Müdürü (Konya 9. Saha) hidayet.copur@adese.com.tr
İbrahim TEKE Ankara Bölge Müdürü ibrahim.teke@adese.com.tr
Murat GÖKÇE Saha Müdürü (Ankara 10. Saha) murat.gokce@adese.com.tr
Zihni YÖRÜK Saha Müdürü (Ankara 11. Saha) zihni.yoruk@adese.com.tr
Lütfi Ayhan AY Kategori Müdürü ayhan.ay@adese.com.tr
Ayhan GÖÇÜK Kategori Müdür Yardımcısı ayhan.gocuk@adese.com.tr
Fuat MEMİŞ Kategori Müdür Yardımcısı fuat.memis@adese.com.tr
Adem ÇİFCİ Kategori Müdür Yardımcısı adem.cifci@adese.com.tr
Yasin BÜTÜNER Pazarlama Müdürü yasin.butuner@adese.com.tr
M. Usame ÖNKAL CRM ve Kampanya Yönetimi Müdür Yardımcısı usame.onkal@adese.com.tr
Mevlüt ÖZTÜRK Toptan Satış Müdür Yardımcısı mevlut.ozturk@adese.com.tr
Suat ÇAKAR Lojistik Müdürü suat.cakar@adese.com.tr
Ali Osman KARA Tesisler Müdürü aliosman.kara@adese.com.tr
Serkan ÇELİK Tesisi Yöneticisi (Unlu Mamuller) serkan.celik@adese.com.tr
Halil AVCU Tesisi Yöneticisi (Meyve Sebze) halil.avcu@adese.com.tr
Halil ORHAN Tesisi Yöneticisi (Et İşleme) halil.orhan@adese.com.tr
Ali GÖKTEN Tesis Yöneticisi (Kulesini Restoran) ali.gokten@kulesini.com

 • Kalite Bilincimiz

  Adese, sağlıklı ürünleri sağlıklı ortamlarda sunmayı ilke edinmiş; gıda hijyeni, gıda güvenliği ve gıda kalite standartları konusunda dünya standartlarında uygulamaları olan bir perakende markasıdır.

  Adese raflarında yerini alan ürünler, müşteriye ulaşmadan önce kalite kontrol laboratuarlarındaki mühendisleri tarafından gerekli analizlere tabi tutularak satışa sunulmaktadır. Bununla birlikte Adese, evlerine almayacakları ürünü müşterilerine de asla sunmayan çalışanlara sahip bir perakende markası olarak, tedarikçileri ve özgün markalı ürün üreticilerini sürekli denetime tabi tutmaktadır.

  Gıda güvenliği ve hijyen bilincinin oluşması ve sağlıklı koşullarda sağlıklı ürünleri müşterisine ulaştırmak amacıyla aynı zamanda tüm çalışanlarına da sürekli eğitim vermektedir.

 • 01 Kalite Kontrol

  Ürünler, kalite kontrol laboratuarlarındaki mühendislerin analizleri sonrasında satışa sunulmaktadır.

  02 Doğaya Saygı

  Doğaya saygılı ve insan sağlığını koruyan zincirin tüm aşamalarında gıda hijyeni kurallarına uyulmaktadır.

  03 Gıda Güvenliği

  Sağlıklı koşullarda sağlıklı ürünleri müşteriye ulaştırmak amacıyla tüm çalışanlara sürekli eğitim verilmektedir.

 • Et Tedariği

  Adese, mağazalarındaki kırmızı et ihtiyacını İttifak Holding’in hayvancılık ve et entegre alanındaki ciddi yatırımı olan Selet ile karşılamaktadır. Selet’in yıllık 15 bin küçükbaş ve 2 bin büyükbaş yetiştirme kapasitesine sahip besi çiftliğinde yüzde 100 yerli besi dana ve kuzulardan elde ettiği sağlıklı etleri temin eden Adese, bu etleri kendi et işleme tesisinde işleyerek tescilli markası Mercek ile müşterilerine sunmaktadır. Mercek et ürünleri, MAP ambalajlama teknolojisiyle ambalajlanmaktadır. Bu teknoloji sayesine ürünler ilk günkü tazeliklerini korumaktadır.

 • 01 Selet Güvencesi

  Kırmızı et ve yumurta ürünlerinin tedarikçisi, İttifak Holding’in tarım ve hayvancılık sektöründeki markası Selet.

  02 Ziraat Onayı

  Selet, kendi çiftliklerinde, ziraat mühendislerinin gözetiminde yetiştirip kestiği hayvanları Adese müşterilerine sunmaktadır.

  03 Sürdürülebilir Kalite

  Selet ürünleri, Adese’nin sürdürülebilir kalite prensibiyle hizmet verdiğinin göstergesidir.

 • Unlu Mamuller Tedariği

  Adese, unlu mamuller alanındaki ihtiyaçlarının tamamına yakınını kendi markası olan Restore Unlu Mamuller Tesisi ile karşılamaktadır. 5 bin metrekarelik Restore Unlu Mamuller Tesisi, hem ekmek fabrikası hem de market içlerindeki üretim tesislerinde mayalı grup çeşitleri, gevrek, yaş pasta ve tatlı grubu gibi unlu mamul üretimi gerçekleştirmektedir. Restore’nin bünyesinde, bu ürünlere ek olarak ruşeymli ekmek, çavdar ekmeği, tam buğday ekmeği ve yöresel lezzetler gibi birçok çeşidin üretimi de mevcuttur.

 • 01 Restore Güvencesi

  Adese, unlu mamuller alandaki tüm ihtiyaçlarını kendi markası olan Restore ile karşılamaktadır.

  02 Üretim Yerleri

  Restore, üretimlerini ekmek fabrikası ve market içlerindeki üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir.

  03 Zengin Ürün Çeşidi

  Restore, başta ekmek olmak üzere zengin unlu mamul çeşitliliği ile Adese’nin farklılaşma alanlarından biridir.

 • Meyve-Sebze Tedariği

  Gıda ürünleri söz konusu olduğunda tazeliği ve sağlığı her zaman ön planda tutan Adese, manav ürünlerine de aynı özenle yaklaşmaktadır. Meyve ve sebzelerin büyük bir bölümünü doğrudan üreticiden temin eden Adese, ürünlerin tazeliğini koruması için standartları daima yükseltmekte; Konya merkez, Antalya Serik ve Mersin Tarsus’ta yer alan meyve-sebze alım, işleme ve dağıtım tesisleri sayesinde mağazalara daha taze sevk edilmesini sağlamaktadır.

 • 01 Üreticiden Tedarik

  Adese, meyve sebze ürünlerinin neredeyse tamamını başka bir aracı olmadan direkt üreticiden temin eder.

  02 Kaliteli Mahsül

  Manav reyonları için özel satın alma ve denetim ekibi kuran Adese, kaliteli mahsül için üretici ile işbirliği yapmaktadır.

  03 Tazelik

  En kaliteli ve en taze ürünleri sunan Adese, müşterisine ürün seçmek için fazla zaman harcatmaz.

Adese Toptan
Neden Adese Toptan?
 • 1Tek Adres

  Adese Toptan, fabrika, okul, hastane, otel, özel işletmeler ve kamu kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu gıda ve temel ihtiyaç malzemelerinin tek adresten temin edilmesine olanak sağlıyor.

  2Kapıya Teslim

  Adese Toptan, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ödeme avantajıyla birleştirerek sağlıklı ve hijyenik koşullarda kapınıza kadar teslim ediyor.

 • 3Ekstra İndirim

  Adese Toptan Kart sahibi firmalar, isterlerse Adese marketlerinden kendileri de alışveriş yapabiliyor ve Adese Toptan Kart’ın sağladığı ekstra indirimden yararlanabiliyor.

  4Müşteri Hizmetleri

  Adese’nin toptan satış hizmetinden yararlanmak isteyen firmalar, 444 0 237 numaralı Müşteri Danışma hattından bilgi alabilir.

Hediye Kart
 • 1Hediye Özgürlüğü

  Adese, ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunmak isteyenlere, çalışanlarına ve sevdiklerine hediye almak isteyenlere “Hediye Kart” ile istediklerini alabilme özgürlüğünü sunuyor.

  2Limit Özgürlüğü

  25-50-75-100 TL limitlerde hazırlanan veya limitini sizin belirleyeceğiniz Hediye Kart’ları istediğiniz miktar ve adette alabilir, dilediğiniz kişi ya da kurumlarla paylaşabilirsiniz..

 • 3Fırsatlar

  Parça parça ya da tek seferde harcanabilen Hediye Kart ayrıca, Adese’de geçerli olan tüm kampanya ve indirimlerden de yararlanma fırsatı sunar.

Hediye Paketleri
 • 1Ekonomik

  Adese, özellikle Ramazan dönemlerinde çalışanlarına, sevdiklerine ve ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunmak isteyen müşterilerine, zengin ve ekonomik fiyatlı hediye paketi seçenekleri sunuyor.

  2Özel Paket İçeriği

  Temel mutfak ihtiyaçlarını A’dan Z’ye karşılayabilecek nitelikte ve farklı içeriklerde ‘Hediye Paketleri’ sunan Adese, müşterilerine özel siparişlerle kendi hediye paketlerinin içeriklerini de belirleyebilme olanağı sağlıyor.

 • 3Hassasiyet

  Adese, uzun yıllardır müşterileri için hazırladığı paketlerde kendisine duyulan güvene layık olabilmek için koli içeriklerine büyük hassasiyet gösteriyor.

Özgün Markalı Ürünler

Adese, müşterilerine Türkiye’nin en seçkin markalarının yanı sıra, kaliteli ve uygun fiyatlı, kendi markasını üzerine koyabilecek kadar güvendiği ürünler de sunmaktadır.

Kendi markasını taşıyan ürünlerin başarısını, müşterilerinin alışveriş deneyimini tamamlayan ve marka imajına katkı üreten önemli faaliyet alanlarından biri olarak gören Adese, 87 grupta 291 çeşit private label ürünü uygun fiyata müşterileri ile buluşturmaktadır.

 

AVM
KULESİTE

Bir İttifak Holding kuruluşu olan ve sadece Konya’nın değil tüm bölgenin çehresini değiştiren, Türkiye’nin en modern alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olan Kulesite, yine İttifak Holding iştiraklerinden Seha Yapı tarafından yürütülen 11 aylık bir inşa sürecinin ardından, 2004 yılının Haziran ayında hizmet vermeye başlamıştır.

Kulesite, toplam 1.500 koltuk kapasiteli sinemaları, 7 bin metrekarelik eğlence merkezi, aralarında Adese hipermarketin de bulunduğu 140 seçkin mağazası, 1.700 araçlık otoparkı, Türk ve dünya lezzetlerinin bir arada sunulduğu restoranları ile kısa sürede Konya’da sosyal ve kültürel yaşamın merkezi konumuna gelmiştir.

İttifak Holding’in iş ve alışveriş merkezi yönetimi alanında faaliyet gösteren şirketi Kule Yönetim Organizasyon ve Danışmanlık A.Ş. tarafından yönetilen Kulesite, hafta içi 30 bin, hafta sonu 45 bin, özel günlerde de günde ortalama 75 bin ziyaretçi ağırlamaktadır. Konya’nın en değerli lokasyonunda bulunan Kulesite AVM’de, 2014 yılı içerisinde başlayan modernizasyon çalışmaları 2017 yılında da devam etmiştir. Yenilenme çalışmalarıyla birlikte Kulesite’nin fast food katı teras ile bağlantılı hale getirilerek daha keyifli bir ortam oluşturulmuştur.

Adres Feritpaşa Mah.Kule Cad.No:8 Selçuklu / Konya
Telefon +90 332 234 32 72
Faks +90 332 234 32 78
E-posta info@kulesite.com
Web www.kulesite.com
EREĞLİ PARKSİTE

Parksite Alışveriş ve Eğlence Merkezi, nüfusu, eğitim düzeyi ve Türkiye’nin pek çok kentinin üzerindeki üretim potansiyeli ile dikkat çeken Konya Ereğli’de, 2009 yılında faaliyete girmiştir.

Ereğli’nin buluşma noktası konumuna gelen Parksite, 30.000 metrekare kapalı alanda, aralarında Adese’nin de bulunduğu 48 seçkin mağazası, 5 sinema salonu ve 400 kişilik yiyecek alanıyla hizmet vermektedir.

Ereğli’nin bir cazibe merkezi haline gelmesine önemli bir katkıda bulunan Ereğli Parksite, bölgenin sosyal yaşantısı ve ekonomisinin yanı sıra istihdamına da büyük katkı sağlamaktadır.

Adres Sümer Mah. Rasim Erel Cad. Eczacı Sami Sok. No:3 Ereğli / Konya
Telefon +90 332 712 65 00
Faks +90 332 712 65 05
E-posta info@eregliparksiteavm.com
Web www.eregliparksiteavm.com
KEÇİÖREN PARKSİTE

Adese'nin 2013 yılında hizmet halkasına eklediği 4. alışveriş merkezi Keçiören Parksite AVM'dir. Ankara Keçiören'de bulunan Keçiören Parksite AVM 7000 metrekare kiralanabilir alana sahiptir. Keçiören PArksite'de 1250 metrekare satış alanına sahip Adese markette bulunmaktadır.

Adres Pınarbaşı Mah. Avcı Sok. No: 49/12 Keçiören / Ankara 
Telefon +90 312 361 61 36
Faks  
E-posta
Web
YUKARI