Anasayfa
Kurumsal
Yatırımcı İlişkileri
Mağazalar
Müşteri Hizmetleri
Adese Kart
Tedarikçiler
İnsan Kaynakları
İletişim
 


Adese Facebook'ta

 26.08.2008
 RAMAZANDA ADESE İLE SEVİNDİRİN
 

Adese AVM, hazırladığı alışveriş çekleri ve isteğe uygun özel hediye paketleri ile bu yıl da müşterilerine kolaylık sağlamaya ve ihtiyaç sahiplerini sevindirmeye devam ediyor.

Adese, ihtiyaç sahiplerine en doğru şekilde ulaşmayı isteyen müşterilerine alışveriş çekleri veya 3 farklı hediye kolisi seçeneği sunuyor. Büyük bir titizlikle hazırlanan Ramazan’a özel hediye kolilerinde ihtiyaç sahiplerinin temel ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor. 24,90 YTL, 39,90 YTL, ve 59,90 YTL olarak hazırlanan hediye paketlerinin yanında dileyen müşteriler, hediye kolilerinin içeriğini belirleyerek sipariş verilebiliyor. Adese Catering Birimi Yetkilileri, bu tür özel ihtiyaç kolisi istekleri için (332) 221 40 06 numaralı telefondan irtibat kurulabileceğini belirttiler.

Ayrıca 500 YTL ve üzeri alışverişlerde nakit ve kredi kartı ile tek seferdeki ödemelere, hediye kolilerinde ve alışveriş çeklerinde %3 indirim yapılıyor. Adese yetkileri, 500 YTL ve üzeri yapılan hediye kolisi alımlarında şehir merkezinden 15 km mesafeye ücretsiz teslimat kolaylığı sağlandığını da ifade ettiler.